2733
2734
عنوان

لطفاً کمکم کنید 😔 نمیدونم با نامزدم چیکار کنم تاپیک بخونین

| مشاهده متن کامل بحث + 609 بازدید | 41 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگه در مورد توجه کردن یا هر چی بگم میگه دلت خوشه ها من درگیر فلان کار بودن نتونستم وقت نداشتم

دوحالت بیشتر نداره  یا واقعا کاراش زیاده و خستست . چون واقفا ادم خسته باشه نمیتونه چت کنه 

یا دوست نداره و دنبال بهونست . خودت قطعا میتونی تشخیص بدی .خوب فکر کن

2738

ببین بعضی مردا تلفن بازی دوست ندارن

داداش من وقتی میاد خونمون اینقدر میگه میخنده که حد نداره ولی تلفن حرف زدن واقعا یک دقیقه نمیشه اس ام اس که بدم درجا زنگ میزنه جواب میده و قطع میکنه حتی حالم نمی پرسه با خانومش هم همینطوره

خدایا عزیزانم رو حفظ کن 

اگه میدونی واقعا کار کرده و خسته درکش کن شرایطی که خودت پذیرفتی پس پاش وایسا اگه هم میدونی داره بهانه میاره که قضیه فرق داره باید تو هم بی توجه بشی صبر کنی ببینی چی میشه 

وقتی پیشته عالیه پ غصه نخور اون حوصله چت کردن و تلفن و اینا نداره

خودشم میگه اما بابا خو الان چت هست تماس هست واقعا حس می‌کنم تنهام با این که هست ادم هزارتا فکر می‌کنه یا توجه نداره با دوسم ندارع

تایپیک های با موضوع به خودمون برسیم  
خودشم میدونه هر شب هم بهم میگه توجه میخوای پس ام میدم بعد دومین سه مین یا بیشتر جواب میده مثلا میخوا ...

گاهی وقتا ما خانوما خودمون باید به خودمون ارزش قابل بشیم واجازه بدیم که طرف مقابل مون دلش برامون تنگ بشه اونوقته که متوجه ارزش خودمون میشیم فقط یادمون باشه زیادی خوب بودن همیشه خوب نیست 

🌺🌼خوشا صبری که پایانش تو باشی🌺🌼
اگه میدونی واقعا کار کرده و خسته درکش کن شرایطی که خودت پذیرفتی پس پاش وایسا اگه هم میدونی داره بهان ...

خوب با بقیه موقع چت می‌گه می‌خنده من خار دارم!اون مطمئن من کنارشم جایی نمیرم

گاهی وقتا ما خانوما خودمون باید به خودمون ارزش قابل بشیم واجازه بدیم که طرف مقابل مون دلش برامون تنگ ...

از خودم متنفرم دگ که انقد براش خوب بودم

2706