2737
2734

ما از هم دوریم ، مثلا فوقش چت زنگ یا تصویری باشه هر شب خستس هر شب که میاد میگه حال ندارم😔 همش درکش میکنم اما منم توجه میخوام خود

تایپیک های با موضوع به خودمون برسیم  

😊

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خودشم میدونه هر شب هم بهم میگه توجه میخوای پس ام میدم بعد دومین سه مین یا بیشتر جواب میده مثلا میخواد زنگ بزنه میگ زنگ میزنم اما میره و پیداش نمیشه تا شب که آن بشه چت میکنه بیشتر حرفارو من میزنم انگار حال و حوصله چت نداره هی میگه دوست دارم فلان بیسار بابا توجه کن دوست داشتنت عملی باشه

2738

دلم میخواد برم نباشم دلم میخواد گوشیمو خاموش کنم نتونه از کسی خبر بگیره من کجام اما دلم میگه نه درکش کن تو بهش قول دادی ترکش نکنی مثل اون نباش لطفاً راهنماییم کنید انقد دعا کردم هر روز هر شب نمیدونم چیکار کنم

دلم میخواد برم نباشم دلم میخواد گوشیمو خاموش کنم نتونه از کسی خبر بگیره من کجام اما دلم میگه نه درکش ...

ب نظر من شوهرت کم حرفه

چرا دورین از هم    وقتی میاد دیدنت بازم همین طوره؟

ان معی ربی.اللهم الرزقنا زیارت الحسین فی الدنیا و شفاعته فی الاخره
همسر منم همینطوره ولی. خودش میدونه که باید زمانشو برام بذاره اگر نه منم اون اخلاقمو نشونش میدم

این گاوم می‌دونه ها اما .....😊

2706