2733
2734
عنوان

یه سوال راهنمایی رانندگی دارم

62 بازدید | 8 پست

اگه امروز غروب چراغ قرمزو رد کرده باشم پیامک جریمه کی  میاد امروز یا فردا؟

امروز وقت دکتر داشتم که نمیخواستم  پدرم بفهمه دارم میرم دکتر

ازشانسم ماشینم روشن نشد منم دیرم شد بابامم خونه نبود ماشین بابامو برداشتم رفتم. برگشتنی تو چهارراه هنوز هفت ثانیه مونده بود منم ترمز نکردم که برم یهو چراغ قرمز شد نمیدونم جریمه میکنه یا نه استرس دارم آخه پیامک بره برای بابام میفهمه میخواد بپرسه که تو اون محل چیکار میکردی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
حالا دکتر چی بوده انقدنگرانی؟ احتمالا جریمه نشدی اگه هم شده باشی بگو کارداشتی یه بهونه ای بیار اگه ن ...

دکتر زنان میرفتم . من تنبلی تخمدان دارم نمیخوام بابام بفهمه چون عقدم هنوز عروسی نکردیم نمیخوام یوقت فکر کنه دکتر رفتنم علت دیگه ای داره. کلا دوست ندارم بهش توضیح بدم برخوردش چندان منطقی نیست

دکتر زنان میرفتم . من تنبلی تخمدان دارم نمیخوام بابام بفهمه چون عقدم هنوز عروسی نکردیم نمیخوام یوقت ...

عزیزم کارخوبی میکنی میری دکتر از الان پیگیرباش بعد عروسیت زود بارداربشی ایشاله. فک نکنم جریمه شده باشی اگه هم شدی یه بهونه بیار بگو براکارشوهرت رفتی اون منطقه

عزیزم کارخوبی میکنی میری دکتر از الان پیگیرباش بعد عروسیت زود بارداربشی ایشاله. فک نکنم جریمه شده با ...

باورت میشه انقدر سختم میاد دروغ بگم ترجیح میدم اصلا توضیحی ندم تا این که بخوام دروغ بگم

2740