2737
2739

من امروز چهارم پریودیم حساب میشه که هنوز نشدم درد شکمی و درد سینه هم دارم کمرمم درد میکنه میگیره ول میکنه، به بوها هم خیلی حساس شدم مخصوصا بوی گاز، خلاصه که نصف علائم رو دارم امروز صبح بی بی چک زدم خط اول که افتاد هیچی به دومی که رسید یه هاله انداخت رنگش پخش شد الان موندم چیه جوابش دوتا زدم همینطوری شد اولی سه قطره ریختم گفتم شاید زیاد شده خرابه ولی دومی رو دو قطره ریختم بازم همونطوری شد اصلا نمیشه فهمید گیج شدم استرس افتاده به جونم ول نمیکنه، ظهری طاقت نیاوردم رفتم ازمایش خون ولی گف جوابشو فردا بعدازظهر میدیم دیر اومدی 🤷‍♀️😪😭، اها اینم بگم که قبل ازمایش لکه بینی نداشتم یک ساعت پیش لکه دیدم روی دستمال توالت، الان موندم مریض شدم یا.... 🤦‍♀️ 

تعداد رای : 4
نظرسنجی
با وجود اینایی که گفتم فکر میکنید مثبتم با منفی گیج شدم بخدا
2
50%
تست خراب بوده به نظرتون؟؟
2
50%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

این بیبی چک رو ببین

این برا من منفی بود

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2469025/بی-بی-چک-لاوین-رز-خر-است?page=1

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2738