2737
2734
عنوان

مامانایی که نی نی 😍اردیبهشتی😍 تو دلشون دارن بیاین باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 51004 بازدید | 7348 پست
سلام دوستان من بادار نیستم فقط از روی عنوان رفتم به سال 94که پسر عزیزم سید حسین دوم اردیبهشت بعداز 7 ...

سلام خانومی

خداروشکر که خدا فرشته هاشو برات فرستاده😍

ان شاالله هیچ زنی در حسرت بچه نباشه و تمام منتظرا دامنشون سبز بشه🤲

ممنونم از دعای قشنگت خدا پسراتو برات حفظ کنه و یه خواهر کوچولو هم بهشون بده😊

معجزه یعنی بعد از ۱۶ ماه انتظار دقیقا همون ماهی که نوبت عکس رنگی داری که بری واسه آی یو آی باردار بشی😍خدایا هزاران بار شکرت ازت میخوام به همه ی منتظرای نی نی معجزتو نشون بدی😊دوست مهربونم یه صلوات واسه نی نی دار شدن منتظرا و سلامتی همه نی نی های تو دلی بفرست ممنونتم😘مهربونا واسه دوباره مادر شدنم دعا کنید دو ساله منتظرم بچم خیلی تنهاست😔اللهم عجل لولیک الفرج🌱
بچه هایی که میخواین طبیعی زایمان کنین کپسول روغنی پرین رز بخرید و از هفته ۳۷ هر روز یکی بخورید یکی ه ...

منم تعریفشو شنیده بودم ولی میترسیدم استفاده کنم حالا که مامات گفته خیالم راحت شد ممنون که بهمون گفتی😘

معجزه یعنی بعد از ۱۶ ماه انتظار دقیقا همون ماهی که نوبت عکس رنگی داری که بری واسه آی یو آی باردار بشی😍خدایا هزاران بار شکرت ازت میخوام به همه ی منتظرای نی نی معجزتو نشون بدی😊دوست مهربونم یه صلوات واسه نی نی دار شدن منتظرا و سلامتی همه نی نی های تو دلی بفرست ممنونتم😘مهربونا واسه دوباره مادر شدنم دعا کنید دو ساله منتظرم بچم خیلی تنهاست😔اللهم عجل لولیک الفرج🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام مامانیا منم مثل شماهام نی نی با ان تی اردیبهشتیه ۱۰ اردیبهشت اما چون سزارینم فروردینی میشه. ...

سلام عزیزم ان شاالله به سلامتی زایمان کنی و نی نی رو سالم و صالح بغل بگیری😍

واسه نی نی:

دوتا شلوار

دوتا بلوز آستین بلند

دوتا بادی

کلاه

جوراب 

دستکش

پتو دورپیچ

خشک کن

پوشک و دستمال مرطوب ببر

البته میتونی بجای بلوز و شلوار ، سرهمی هم ببری

واسه خودتم:

شورت یکبار مصرف

نوار بهداشتی یا پوشک سایز بزرگ

شونه و گلسر 

خرما

نبات

آبمیوه و کمپوت آناناس ببر

تاریخ زایمانتم ۳۰ ام باشه بهتره که ۳۸ هفتت کامل شده باشه😊

سلام ب همه  من حالم خوبه  بعدا میام همه چی رو مو ب مو میگم  خانما صورت بچه م خی ...

سلام لیلی جووووونم

خداروشکر ان شاالله همیشه خوب باشی

من واسه زردی شنیدم ترنجبین خوبه ولی واسه گرمی نمیدونم🤔

2728
بستگی داره بیمارستان چه چیزایی در اختیارتون بذاره. این لیستیه که برای زایمان طبیعی مامای همراهم برا ...

وای مرسی باران جون چه کامل😘

لیلی جون دیروز کلاس مجازی آمادگی زایمان بودم. چند تا نکته اش که شاید بدرد شما و بقیه بچه ها بخوره رو ...

عااااااالی بود ممنون🌹

وای مامانا من دیگ دارم دیوونه میشم😭 امروز رفتم دکتر دور شکم بچه کوچیکه  و به ۳۳ هفته میخوره وز ...

نگران نباش عزیزم ان شاالله که سالم و صالح میاد بغلت

واسه چی میخوان زود بدنیا بیارنش؟

سلام خانومی خداروشکر که خدا فرشته هاشو برات فرستاده😍 ان شاالله هیچ زنی در حسرت بچه نباشه و تمام م ...

ممنون عزیزم منم امضای شماروخوندم خوشحال شدم،خداهمه بچه هارو برای پدرومادراحفظکنه،ممنون بابت دعای قشنگت😉

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
2740
نگران نباش عزیزم ان شاالله که سالم و صالح میاد بغلت واسه چی میخوان زود بدنیا بیارنش؟

چون وزنش کمه و دور شکمش به ۳۳ هفته میخوره باید برم سونو داپلر و رنگی اگ از اونجا تشخیص بدن رحم برای رشد بچه مناسب نیست و جفت رسانایی خوبی نداره باید زود به دنیا بیارنش .خیلی میترسم از اینکه خدایی نکرده مشکل از دخترم باشه ک رشد نمیکنه 😭😭 

اونْقَدر آدَما قَبلِ مَن ُُ تو غُصه خوردَنْ،لَبِِ پَنجِره سیگار کِشیدَن،عـاشِق شُدَن،فارق شُدَن،اونْقَدر آدََما قَبلِ مَن ُُ تو بُردَن،باختَن،اومَدَن،رَفتَن،اونْقَدرآدماقَبلِ مَن ُُُُ تو بِه گُذَشتَشون فِکـر کَردن،حَسرَت خوردَن،بُغض کَردَن...اَلان کُجان؟؟؟ رَهاکُن رَفیق... مَگه قَراره چِقَدر عُمر کُنیم؟؟؟هَمَمون خیلیــ چیزا داریمْ کِه دیگرانْ حَسرَتِشو دارَند...میگذَرهـ...خُوشْْ باشْ...✓
چون وزنش کمه و دور شکمش به ۳۳ هفته میخوره باید برم سونو داپلر و رنگی اگ از اونجا تشخیص بدن رحم برای ...

عزیزم ان شاله ک طوری نیس .... منم امروز رفتم دکتر گف هفته دیگه برم سونو و بعدش برا معاینه برم و گفت بستگی ب وزنش شاید ختم حاملگی بده و دستور زایمان.برا منم دعا کنین بچه ها ...

چون وزنش کمه و دور شکمش به ۳۳ هفته میخوره باید برم سونو داپلر و رنگی اگ از اونجا تشخیص بدن رحم برای ...

دیگه زودی هم نیس هفته اینده. تیکر منو تو عین همه..ان شالله دوتامون سالم بچه هامون رو بغل بگیریم 

به سلامتی همتون فارغ شین

ترخدا یه فرصت کوتاهی گیر آوردین بیاین از شرایط بیمارستانا بگین ، من خیلی استرس دارم 😐

شیرین ترین قسمت زندگی لحظه تحقق رویاته ! وزن شروع آذر ماه ۱۴۰۲: ۷۹.۸۰۰ ؛ ۱۱ آذر ۷۸.۵۰۰ ؛  ۱۹ آذر ۷۷.۶۰۰ ؛ ۲۶ آذر ۷۷.۱۵۰ ؛ ۱۰ دی ۷۵.۹۵۰ ؛ ۱۷ دی ۷۵.۳۵۰ ؛ ۲۲ بهمن ۷۶.۶۰۰ ؛ ۲۹ بهمن ۷۷.۶۰۰ ؛ ۶ اسفند ۷۵.۵۵۰ ؛ ۲۷ اسفند ۷۴ ؛ ۱۲ فروردین ۷۳.۵۰۰ ؛ ۱۹ فروردین ۷۳.۹۵۰ ؛#⁩عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه# قله اول⁩ ۷۵ ✅️ دوم ۷۰  قله نهایی (اورست من)  ۶۵ 😍

راستی اونایی ک طبیعی هستن دکتر بهم گفت از امروز روزی یکساعت پیاده روی داشته باشم و گفت از هفته اینده ک ۳۸کامل باشه روزی یه لیوان شربت گلاب خاکشیر هم بهم گفت بخور ...دیگه اینکه بهم گفت برم پیش ماما تا بهم تو ی حلسه ورزش یاد بده ک تا هفته دیگه انجام بدم هفته دیگه هم برام سونو وزن نوشت ...دعا کنین برام رفتم دکتر بدتر استرسی شدم تا اینکه خیالم راحت بشه😔

شما محبت داری ممنون از دعای قشنگت❤چشم قابل باشم دعاگوتون هستم،انشاالله همه خانمهای باردار به سلامت و ...

انشالله. ماله ما کم مونده دیگه داریم یواش یواش تموم میکنیم این دوره رو با این مریضی 

به خودت استرس نده، توکلت به خدا باشه انشالله که به خیر تموم میشه 

2706