2737
2734
عنوان

برادرم ۱۰ ساله اعتیاد داره دیگه بریدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 575 بازدید | 52 پست
والله ما دیگه کاریش نداریم ولی میاد خونه جنگ به پا میکنه مثلا سوییچ ماشینو به زور میگیره بابام نمیده ...

درکت میکنم داداش منم 15 ساله اعتیاد داره مامان بابام بیچاره پیر شدن هرچی پول در میاره میده مواد 

تو زندگی از همه جا عقب مونده 

چند بارم رفت کمپ فرار کرد 

یه بار به زور اومدن بردن نزدیک دو سه هفته پاک بود دوباره روز از نو روزی از نو 

💕فدای سرت  اگر آنچه میخواستی نشد. اگر چرخ دنیابا چرختو نمیچرخد .تو چایت را بنوش☕روی ایوان خانه مادربزرگت بنشین و با او گپ بزن.میتوانی غرور را کنار بگذاری و عشق زندگیت را به یک شام دونفره دعوت کنی.❤️برای پرنده ها🕊️ دانه بریزی و بعد، از دیدن نوک زدن آنها به دانه های گندم🌾 لذت ببری.میشود دقایقی را برای مادرت ❤️کنار بگذاری و چند لحظه را در آغوش او سپری کنی میبینی که چقدر آرام بخش است.میشود از زندگی لذت برد .میشود از ثانیه ها 🕰️نهایت استفاده را کرد.مگر چقدر عمر میکنیم که بخواهیم آن را هم صرف سروکله زدن با این و آن بکنیم و از شکل راه رفتن همراهمان تا آبی بودن رنگ آسمانو گردی زمین 🌏ایراد بگیریم چه خوب میشد اگر میتوانستیم به زمین و زمان گیر ندهیم و سخت نگیریم.خوب میشد اگر زندگی میکردیم نه فقط نفس  میکشیدیم !😍😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والله من که کلا باهاش قطع رابطه کردم ولی پدر و مادرم ول کن نیستن هرچی هم باهاشون صحبت می کنم فایده ...

میفهمم پدر مادرت چی میکشن.خدا کمکشون کنه خیلی شرایط سختیه.آدم پیر میشه😔 

درکت میکنم داداش منم 15 ساله اعتیاد داره مامان بابام بیچاره پیر شدن هرچی پول در میاره میده مواد  ...

خدا کمکمون کنه

ان شاالله که راهی پیدا بشه

اگر موفق شدیم باهم در ارتباط باشیم و به هم کمک کنیم

2728
میفهمم پدر مادرت چی میکشن.خدا کمکشون کنه خیلی شرایط سختیه.آدم پیر میشه😔 

پیر شدنشونو با چشمای خودم دیدم

خیلی سنی ندارن اما پیر شدن حتی به خاطر داداشم سرکوفت میخورن

پیر شدنشونو با چشمای خودم دیدم خیلی سنی ندارن اما پیر شدن حتی به خاطر داداشم سرکوفت میخورن

میفهمم.ماهم مورد اینجوری داریم.تازه از کمپ اومده فعلا که خوبه.

ان شاءالله خدا برادرتان رو شفا بده و هرچه زودتر خودش اراده کنه و خسته بشه و بره واسه ترک.واسه ما هم دعا کن

2740