2737
2734
عنوان

برادرم ۱۰ ساله اعتیاد داره دیگه بریدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 575 بازدید | 52 پست
آخرین بار کمپ اجباری فرستادیمش همون روز که اومد بیرون رفت کشید خاک بر سر گفت واسه اینکه به زور بردیت ...

برادر منم چندین ساله میکشه زن و بچه داره بابا مامانمو پیر و داغو ن کرده

من هم خدایی دارم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه ولش کنید خیلی می ترسه حسه بی پناهی که یهو میاد سراغش واقعا ترسناکه ، همین که ۱۰ ساله دنبالشید یه ...

والله من که کلا باهاش قطع رابطه کردم ولی پدر و مادرم ول کن نیستن

هرچی هم باهاشون صحبت می کنم فایده نداره بازم دنبالشن

2731
2738
اینایی که معتاد میشن دیگه کلا مغزشون هم نابود میشه

آره برادر من به هیچی فکر نمیکنه

پارسال پسر همسایمون که اعتیاد داشت مرد به خدا هممون براش غصه خوردیم

مادر پیرش کمرش شکست

اونم اصلا موادو کنار نمیذاشت چند وقت بود ترک کرده بود یه شب از خونه میره بیرون و دیگه برا همیشه برنمیگرده

۲ شب بعدش جسدشو توی جنگل پیدا کردن

سنکوپ کرده بود

آره برادر من به هیچی فکر نمیکنه پارسال پسر همسایمون که اعتیاد داشت مرد به خدا هممون براش غصه خوردیم ...

ای وای 

چقدر غم انگیز 

خدا به داد همشون برسه ...

یا الله.یا محمد.یا علی.یا فاطمه.یا حسن.یا حسین
این چی هست که گفتی برادرشوهر من چند ساله اعتیاد داره ...  کنگره شصت چی هست

خیلی خوبه گلم تو نه ماه اروم اروم ترک میدند و شربت بهشون میدند رایگانه فقط هزینه برا شربت هستش تو‌گوگل سرج کن بیشتر شهرها شعبه داره خیلی جواب داده

همه چی درست میشه 
تا حالا نشنیدم ولی این بسیار مقاوم به درمانه فکر کنم خودشون باید برن توی همچین کنگره هایی

نه گلم همه معتادها اینطورند شما اول باید خودتون برید برا خانواده مشاوره میگذارند رایگان و جلسه بهتون‌میگند چه کار کنید گلم بری اونجا با خانوادهها اشنا میشی و خیای برا رکحیه خودتون هم خوبه حالا یه تحقیق کن تو گوگل هم سرج کن میاد

همه چی درست میشه 
خیلی خوبه گلم تو نه ماه اروم اروم ترک میدند و شربت بهشون میدند رایگانه فقط هزینه برا شربت هستش تو‌گو ...

عزیزم سرچ کردم متاسفانه شهر ما شعبه نداشت

ولی شمارشو برداشتم زنگ بزنم یعنی زنگ زدم جواب ندادن احتمالا تعطیلن

2706