2726

از هر راهی که بگید برا ترکش استفاده کردیم ولی لعنتی ول کنش نیست!

نمیدونیم دیگه چیکارش کنیم پدر و مادرم پیر شدن نابود شدن عصبی و داغون شدن از بس شکنجه خوردن از دستش

دیگه نمیدونیم چیکار کنیم

کسی میتونه راهنماییم کنه؟

کمپ فرستادینش؟؟

فرزندم،از ملالتهای این روزهای مادری ام برایت میگویم... از این روزها که از صبح باید به دنبال پاهای کوچک و لرزان تو بدوم و دستت را بگیرم تا زمین نخوری. به کارهای روی زمین مانده ام نمیرسم این روزها که  اتاقها را یکی یکی دنبال من می آیی، به پاهایم آویزان میشوی و آن قدر نق میزنی تا بغلت کنم، تا آرام شوی. این روزها  فنجان چایم را که دیگر یخ کرده، از دسترست دور میکنم تا مبادا دستهای کنجکاوت آن را بشکند. با ناراحتی و ناامیدی سر برگرداندنت را میبینم که سوپت را نمیخوری و کلافه میشوم از اینکه غذایت را بیرون میریزی. هرروز صبح جارو میکشم، گردگیری میکنم، خانه را تمیز میکنم و شب با خانه ای منفجر شده و اعصابی خراب به خواب میروم. روزها میگذرد که یک فرصت برای خلوت و استراحت  پیدا نمیکنم و باز هم به کارهای مانده ام نمیرسم...امشب یک دل سیر گریه کردم. امشب با همین فکر ها تو را در آعوش کشیدم و خدا را شکرکردم و به روزها وسالهای پیش رو فکر کردم و غصه مبهمی قلبم را فشرد...تو روزی آنقدر بزرگ خواهی شد که دیگر در آغوش من جا نمیشوی و آنقدر پاهایت قوت خواهد گرفت که قدم قدم از من دور میشوی و من مینشینم و نگاه میکنم و آه... روزگاری باید با خودم خلوت کنم و ساعتها را بشمارم تا  تو از راه بیایی و من یک فنجان چای تازه دم برایت بیاورم و به حرفهایت با جان دل گوش بسپرم تا چای از دهن بیفتد.... روزی میرسد که از این اتاق به آن اتاق بروم و خانه ای را که تو در آن نیستی تمیز کنم. و خانه ای که برق میزند و روزها تمیز میماند، بزرگ شدن تو را بیرحمانه به چشمم بیآورد. روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی، شاید آن روز دیگر جیغ نزنی، بلند نخندی، همه چیز را به هم نریزی... شاید آن روز من دلم لک بزند برای امروز... روزی خواهد رسید که من حسرت امشبهایی را بخورم که چای نخورده و با سردرد و گردن درد و با فکر خانه به هم ریخته و سوپ و بازی و... به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد...!❤️❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیییلی سختهه خیییلی

منتظر اتفاقای خوبم.خداجونم مرسی😍آقایون درخواست دوستی ندن😒😒✋🏻✋🏻گول دعانویسایی ک اینجا معرفی میکنن رو نخورررید اینا کلاهبرداررررن خودم سرم کلاه رفته ک میگم اسم یکیشون شبنم سلطانی سنگ سفیدی  هست
2728

خدا بهتون صبر بده و لعنت كنه باعث و بانيش رو

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

بیخیالش بشید کلا تا خودش نخواد فایده نداره

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
پول ازکجا میاره؟؟ بهش بدین.... نزارین ازخونه بره بیرون

پول بدیم میره میده مواد

ندیم هم خون به پا میکنه

کار کنه هم خرج موادش میکنه

تو خونه بشینه هم زورگیری میکنه میره کار خودشو میکنه

فقط یه توصیه طلایی وجوداره دوست من ولش کنین میدونم بی رحمانه به نظر میرسه اما ولش کنین 

شاید خودش خسته شد و به دادخودش رسید 

تاوقتی سعی میکنین به زور  نجاتش بدین اون میدوه و شما و انرژی و پول و وجودتون روهم دنبال خودش میدوونه این طرف و اون طرف تا توانتون تموم بشه .

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
اول ک خودش اگه نخواست چند ماه کمپ اجباری بفرستینش  بیان خفتی ببرنش

آخرین بار کمپ اجباری فرستادیمش همون روز که اومد بیرون رفت کشید خاک بر سر گفت واسه اینکه به زور بردیتم کمپ

اگه ولش کنید خیلی می ترسه حسه بی پناهی که یهو میاد سراغش واقعا ترسناکه ، همین که ۱۰ ساله دنبالشید یه جورایی لوسش کردید ، بفهمه هیچکس دیگه دنبالش نیست خیلی می ترسه

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
بیخیالش بشید کلا تا خودش نخواد فایده نداره

والله ما دیگه کاریش نداریم ولی میاد خونه جنگ به پا میکنه مثلا سوییچ ماشینو به زور میگیره بابام نمیده اونم چنان قشقرقی به پا میکنه که در و همسایه خبر دار میشه

آرامش نداریم از دستش

2706