2737
2734
عنوان

برادرم ۱۰ ساله اعتیاد داره دیگه بریدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 575 بازدید | 52 پست
والله ما دیگه کاریش نداریم ولی میاد خونه جنگ به پا میکنه مثلا سوییچ ماشینو به زور میگیره بابام نمیده ...

خدا صبرتون بده 

ان شاالله خودش گره از کاره این پسر باز کنه

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط یه توصیه طلایی وجوداره دوست من ولش کنین میدونم بی رحمانه به نظر میرسه اما ولش کنین  شاید خ ...

از خونه بیرونشم می کنیم یه شب میره دوباره برمیگرده

پدرمون در اومده از دستش

بیاد درو باز نکنیم میگه الان خونه رو آتیش میزنم

یه بارم نفت ریخت دور خونه که آتیش بزنه خونه رو گرفتیمش

2728
از خونه بیرونشم می کنیم یه شب میره دوباره برمیگرده پدرمون در اومده از دستش بیاد درو باز نکنیم میگه ...

زنگ بزنین پلیس بیاد ببرتش 

قفل درروهم عوض کنین 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
چقد گذاشتید بمونه؟چند سالشه چی مصرف میکنه؟ من شوهرم ۱۵ سال اعتیاد داشت

عزیزم درکت می کنم که چقد سختی کشیدی

والله فکر کنم هروئین هرچند دقیق نمیدونم

۲۸ سالشه

توی کمپ هر بار دو ماه موند

هر کاری کردیم بیشتر بمونه گفتن مغزش پوک میشه خطرناکه اینجا میمیره ما هم آوردیمش بیرون

2740
عزیزم درکت می کنم که چقد سختی کشیدی والله فکر کنم هروئین هرچند دقیق نمیدونم ۲۸ سالشه توی کمپ هر ب ...

دقیقا مث شوهرم باید از کمپ ک‌میاد بیرون با یکی ک ترک کرده بگید هواشو بگیره جلسه بره راهنما بگیره ایشالا ک ترک کنه

اگه بودجشو دارین بزارید کمپ چند ماه بمونه برادرشوهر من کارتن خواب بود یه سال کمپ موند سالم سالم شد ا ...

والله دیگه داریم به همین فکر می کنیم که بذاریم ۶ ماه بمونه

به خدا حتی دندون هم دیگه براش نمونده یه جوون ۲۸ ساله

زنگ بزنین پلیس بیاد ببرتش  قفل درروهم عوض کنین

ما توی یه شهر کوچیکیم همسایه ها سریع مداخله میکنن نمیذارن

از طرفی پدر و مادرم میگن نمیخوایم پرونده دار بشه

میترسن بیشتر لجبازی کنه

دقیقا مث شوهرم باید از کمپ ک‌میاد بیرون با یکی ک ترک کرده بگید هواشو بگیره جلسه بره راهنما بگیره ایش ...

متاسفانه از کمپ که میومد بیرون جلساتو نمیرفت

بابام باهاش میرفت تا دم درش آخرش در میرفت و دعوا راه مینداخت که اینا یه مشت دیوونه ن