2752
2734
عنوان

کیا جنسیت بچه اشون اون چیزی نبود که دوست داشتن.

| مشاهده متن کامل بحث + 2132 بازدید | 107 پست
نمیدونم چون فکر کردم پسر میشه الان شوکه شدم .فکر میکنم نمیتونم باهاش کنار بیام

منم وقتی فهمیدم شوک شوک شدم یعنی کاملا علائم پسر داشتم و هر کی منو میدید میگفت بچت پسره و ب این اعتقاد داشتم بعد وقتی فهمیدم اصلا سکوت کردم هینجور موندم و گفتم شاید شوند غلط گقته ولی دختر بدنیا اومد دیگه 😗الهی الان فداش برم نفخ داره و هی فشاررمیاره ب خودش و انگار درد هم داره ظهر براش گریه کردم 😭😭عاشقشم عاشقشم دخترم نازم نفسم و عشقمه 

مهم اینه ک سالمه و مامان شدم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا؟  کاش شوهر منم با این قضیه کنار بیاد اخه متاسفانه خواهر متاهلش با کسی رابطه داشته الان ...

همین مرد بعد ازبه دنیا اومدن دخترت ببین جون میده واسه دخترش 

ببین کی بهت گفتما

گذشتن از تو آسون نیس....
2731
واقعا؟  کاش شوهر منم با این قضیه کنار بیاد اخه متاسفانه خواهر متاهلش با کسی رابطه داشته الان ...

عه ن بابا نگران نباش تا دخترشو ببینه فراموش میکنه 

شوهر منم خیلی آسون کنار اومد و البته اینقدر هم خوشحاله تا الان ندیدم اینقدر خوشحال باشه هر با دختر بازی میکنه 

خوب منم همونجا خندیدم . ولی بعدش خیلی ناراحت شدم امروز رفتم نمیدونم فردا نظرم چیه واسه همین پرسیدم&n ...

خداراشکرکن به کسایی فک کن که حاضرن ده تادخترداشته باشن ولی بی اولادنباشن خدابهترصلاحتومیدونه من براچاقی دارم پودرسنجد میخورم برخلاف این که میگن دخترزایی میاره دکترطب سنتی گفت پسردارمیشی ولی بازم میگم کاش مجبورنشده بودم اینوبخورم که خداخودش بهم پسربده ن اینکه مسببش این پودراباشه 

پسرگلم آسمونی شددیگه باردارنمیشم میشه دعاکنین مامان بشم  
خدا رو شکر کن فرشته ای از طرف خداست  تازه دختر دار شدی خیالت راحته نمیذارنت خانه سالمندان 😉

ربطی به دختر بودن نداره که بزارنش خانه سالمندان یا نه..این زمونه بعضی دخترا از دشمنم بدترن برا پدر مادر..خواهر شوهرای ،خواهرم.مادرشون الزایمر داره و .بیماری اعصاب داره .حدودا ۸۰ سالشه .حاضر نمیشن مادرشون را لااقل زیرشا تمیز کنن.گزاشتنش خانه سالمندان  یسر نمیرن بزنن بهش

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است
خدا ببخشدت متاسفم برا ذهنت🤦‍♀️ متاسفم برا بچه بی گناهت

ببین از تایپیک من برو بیرون. به چه حقی اومدی این حرفو میزنی. خدای من کسیه که میدونه آدمی جایزالخطاست تو کی باشی برای بچه من تاسف بخوری . برو به حال خودت تاسف بخور

من عنوان تایپیکم این بود چقدر بعدش واستون عادی شد این موضوع،

وقتی هم نمیتونی به کسی کمک کنی نمک زخم نباش دایه مهربون تر از مادر

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم

من عااااشق دخترمااااا ولی اگ پسرم شدخودمو سریع همونروز وفق میدم عاشق پسرم میشم 

بلاخره منم دوگانه شدم😐😁😁😁😁میشه برا سلامتی پسرم و خودم دعا کنین؟توروخدا☹😻😻🙈🙈🙉یا یه صلوات😘
2706