2737
2734

چجوری کنار اومدین با این موضوع

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من تجربشو ندارم ولی اگه اون چیزی که بخوام نشه بالاخره بچمه جزیی از وجودمه بازم تا بی نهایت دوستش دار ...

نمیدونم چون فکر کردم پسر میشه الان شوکه شدم .فکر میکنم نمیتونم باهاش کنار بیام

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خدا رو شکر کن فرشته ای از طرف خداست 

تازه دختر دار شدی خیالت راحته نمیذارنت خانه سالمندان 😉

2738
نه فقط خندیدم😁 چون شوکه شدم

خوب منم همونجا خندیدم . ولی بعدش خیلی ناراحت شدم امروز رفتم نمیدونم فردا نظرم چیه واسه همین پرسیدم 

اگه واقعا مهم بوده چقدر بعدش عادی شد براتون

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منم مثل تو بودم. پسر دوس داشتم.هم من هم همسرم. دو روز دیگه بدنیا میاد .الان شده همه وجودمون .بی نهایت دوسش داریم.اوایل هیچ حسی نداشتم و خیلی ناراحت بودم. اما الان لحظه شماری میکنیم دخملمون بدنیا بیاد. تازه باباش از الان براش نیم ست و تک پوش هم خریده

منم مثل تو بودم. پسر دوس داشتم.هم من هم همسرم. دو روز دیگه بدنیا میاد .الان شده همه وجودمون .بی نهای ...

واقعا؟ 

کاش شوهر منم با این قضیه کنار بیاد

اخه متاسفانه خواهر متاهلش با کسی رابطه داشته الان از دختر جماعت بیزار شده .از بعد از ظهر هم که فهمیده اصلا نگاهم نمیکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من فک میکردم نینیم پسره ولی الان ک دخترم بدنیا اومده شده زندگیم برا دلدردش دوساعت گریه کردم ک نمیتون ...

برات خیلی مهم بود اون موقع که پسر باشه؟

اخه من شوهرم خیلی براش مهم بود الان نمیدونم چی میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من ی دختر دارم اما دوست داشتم بچه دومم دختر باشه کلی هم واسش برنامه ریزی کرده بودم اما الان باردارم و بچه پسره روزی که فهمیدم پسره خیلی ناراحت شدم گریه کردم تا یک ماه افسرده بودم به حدی که شوهرم وقتی منو اینجوری دید عصبانی شد گفت اگه نمیخوایش سقطش کن اما باز میگم خدارو شکر که سالمه و هر چی باشه هدیه خداست داده خدا شکر خدا هیچ وقت نگو چرا دختر شد یا پسر شد روری هزار بار خدارو شکر کن که بچه ات سالمه

اگه بچه ات پسر بود و مریض میخواستیش ان شا... هم صحیح و سالم زایمان کنی

2706