2737
2734

اره 

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من خونه م دوبلکسه یه سره تو پله م تا الان که مشکلی نبوده. ماه هفت شاید دیگه به این راحتی نتونم. ولی شما نهایتا روزی یه بار میخوای بالا یا پایین بری بعید میدونم مشکل خاصی باشه ولی اگه شرایطت خاصه حتما با پزشکت مشورت کن.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۲/۹، وزن فعلی 81/3, وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳

من از اول بارداری ۴۰ تا پله هر روز بالا پایین میکردم منم مث تو لک داشتم. هر هفته امپول میزدم

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

من خونم طبقه 3 میرم خونم تو پاگردا استراحت میکنم شوهرممم از پشت هول میده تو مسیر پله ها داستانی داریم ما   اوایل بارداریم کمتر میرفتم ولی الان نه همیشه میرم خونم روزی 2.3 بارم این مسیرو میرم و میام

Biomedical Engineering
2738

من الان ماه هفتم خونم 47پله داره هر روز میامو میرم اما شما شرایطت فرق داره با دکترت مشورت کن 

همسرم قلب من ♥️نی نیم وجود من 🤰🏻مامانم دنیای من🌍 بابام تاج سرم🙆‍♀️ آبجیم همدمم.👩‍❤️‍💋‍👩داداشام تکیه گاهم🤗 خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین.👨‍👩‍👦‍👦👨‍👩‍👦‍👦👩‍👦‍👦👩‍👦‍👦