2733
2734
عنوان

دخترم زشته😥😥

| مشاهده متن کامل بحث + 16071 بازدید | 157 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ترنم،حتی اسمشم مسخره میکنن هر دفعه یچی میگن، تولد، تورم.خدایا چرا من نمیتونم از دخترم دفاع کنم

خانومی اینده دخترت دست شماست هااا اگه الان نتونی ازش دفاع کنی فردا ۶۰۰تا براش پدرمادر درست میکنی که یکی میاذ میگه ترنم اون روز خیابون بچد ترنم وادر یرش نکرد ترنم بلند خندیدو......یبار جسارت به خرج بدی دیگه کسی جراتشو پیدانمیکنه

کاش که همسایه ی ما میشدی هرروز میدیدمت انقدر دلم برات نمیتنگولید😭😭😭😭😭
2731

امضاتو بخون بعد ناشکری کن حیف این فرشته که دختر توئه بی عقل از تر اونایی که به بچت میگن زشت خودتی که عقلتو دادی دست اونا واقعا متاسفم

قد آسمون خودتو دوس داشته باش باور کن تو دنیا هیچی ارزشش بیشتر از خودت نیس👧
2740

بچهی زشتم مگه داریم اصلا. ولی ولی ولی گاهی بعضی شهرستانها برا این که بچه چشم نخوره میگن ووای چه زشته. میرسن بعد اگه عطسه هم کرد بگن چشم اینا بوده

مهربان باشیم. با خودمان با پرندگان حیوانات با گلها و درختان با زمین با سالخوردگان و کودکان دنیا زیباتر میشود

خواهر شوهر منم وقتی دخترم رو دید گفت شبیه عمه ی پیر من هستش که فوت شده بود بچه ی من 32هفته دنیا اومده هنوز کامل نبود بعد دو سال خواهر شوهرم به طرز بدی فوت کرد خدا رحمتش کنه

چقدر انرژی گرفتم ممنونم چون بعد چندسال باردار شده بودم همه انتظار این اسمو نداشتن برا همون میخوان ایراد بگیرن

معجزه زندگیم ترنم من 25 آبان سال 97 ساعت8و40دقیقه صبح بعد از یازده سال انتظار فرشته زمینی ما شد.خدایا عاشقتم  
2706