2733
2734
عنوان

دخترم زشته😥😥

| مشاهده متن کامل بحث + 15930 بازدید | 157 پست
خواهر شوهر منم وقتی دخترم رو دید گفت شبیه عمه ی پیر من هستش که فوت شده بود بچه ی من 32هفته دنیا اومد ...

چه ربطی به خواهر شوهرت داشت....مرگش البته

عاشق سریال هرجایی ام ...میران و ریان...پروفایلم مخصوصص اون سریاله...عشق منن این دوتا❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهر شوهر منم وقتی دخترم رو دید گفت شبیه عمه ی پیر من هستش که فوت شده بود بچه ی من 32هفته دنیا اومد ...

حتما بدجوری دلتو شکست

معجزه زندگیم ترنم من 25 آبان سال 97 ساعت8و40دقیقه صبح بعد از یازده سال انتظار فرشته زمینی ما شد.خدایا عاشقتم  

بعضیا بلانسبت عمه شما کلا رد دادن. یکی از اقوام همسرسابقم برگشت به من گفت دخترت کچله. این موهای دخترمن. حالا من نگاه به  خودش کردم ببینم با چی داره مقایسه میکنه دیدم اینقدر موهاش خالیه که کف سرش راحت دیده میشه. به حرف مردم توجه نکن. 

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۲/۹، وزن فعلی 81/3, وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
2731
بنظر خودم زیباترینه ولی وقتی در موردش اینجوری ممیگندلم میشکنه نمیتونم جوابشونو بدم

خوبرعزیزم مهم هم همینه  که به نظر خودت زیباترینه آخع این چه حرفیه میای میپرسی بعدم چرا نمیتونی جواب بدی همین بی زبون بودی کع همه بخودشون اجازه بدن ازاین غلطا بکن بخدا من بودم جرشون میدادم وواقعا متاسفم برا بعصیا چطور بخودشون اجازه میدن به یه طفل معصوم اونم جلو مادرش بگن زشت 

2738
بعضیا بلانسبت عمه شما کلا رد دادن. یکی از اقوام همسرسابقم برگشت به من گفت دخترت کچله. این موهای دختر ...

از حرصش گفته  

معجزه زندگیم ترنم من 25 آبان سال 97 ساعت8و40دقیقه صبح بعد از یازده سال انتظار فرشته زمینی ما شد.خدایا عاشقتم  
بعضیا بلانسبت عمه شما کلا رد دادن. یکی از اقوام همسرسابقم برگشت به من گفت دخترت کچله. این موهای دختر ...

به به چه موهایی ماشاالله

عروسش کنی ایشالا😘

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
از حرصش گفته    

من فقط حس کردم خون درست به مغزش نرسید در اون لحظه. مثل اونایی که به دختر تو حرف میزنن.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۲/۹، وزن فعلی 81/3, وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
به به چه موهایی ماشاالله عروسش کنی ایشالا😘

مرسی عزیزم😘

هرکی بهت گفت بگو زشت تویی حسود بدبخت چه جوری میزاری به لچت بگن زشت تو چه مادری هستی تازه عکسشم میزاری از بقیه نظر میپرسی من اگه جات بودم میزدم تو دهنشون خونمم راشون نمیدادم

حتما بدجوری دلتو شکست

دخترت ماشالله خوشگله وناز

امابعدچیزبگم خواهرزاده من تاقبل ده سالگی همه میگفتن چقدرزشته

چون خودش وبقیه دختراش خیلی خوشگل بودن

خلاصه باباش ایران نبودازخواهرم خواست عکسشوبفرسته

عکسشوکه باباش دیده بودگفت جلوهمکارام خجالت کشیدم ازبس گفتن چه زشته

خلاصه همه جاقایمش میکرد

هم خدایی زشت بودهم به دل نمی نشست

حالا23سالشه ازخوشگلی حدنداره بی نهایت زیباست

تمام استادای دانشگاه چه مجردهاچه اونهایی که پسرداشتن اومدن خواستگاریش

مامانش میگه ازصبح تاشب یاموبایلم زنگ میخوره یازنگ خونه که خواستگاردخترشن

من بهش میگم جوجه اردک زشتی که قوی زیباشد

کلی خواستگارپزشک وجراح وووداره

بچه تابزرگ بشه هزارشکل میگیره

البته خواهرمن میگه ازبس همه گفتن زشته دلم بدجوری شکست که حالا...

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
2706