2752
2734

وای بچه ها دارم میمیرم از غروب حالم بده یک کلمه درست حرف نزدم 

گاهی اوقات این حالت ها میاد سراغم سابقه افسردگی و مصرف دارو هم دارم 

حس میکنم دنیا رو سرم خرابه حس میکنم یه اتفاق بد افتاده من خبر ندارم دارم میمیرم حسم قابل توصیف نیست 

تپش قلب دارم بی حالم حوصله هیییییچی رو ندارم 

امروزم کلا از پارتنرم خبر ندارم چون حالش خوش نبود نزدیکش نرفتم حتی اونم نیست که باهاش یه ساعت برم بیرون

آب خنک بخور برو ی جای خنک و تاریک دراز بکش بدنت رو شل کن نفس های عمیق بکش و نفست رو نگهدار 

مردم هرگز خوشبختی خود را نمی‌شناسند اما خوشبختی دیگران همیشه جلوی دید آنهاست  به داشته های خود عمیق تر نگاه کنید   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

آروم باشه بگو هیچ چیزی بدو اذن و اجازه خدا اتفاق میفته بگو خدایا خودم و اطرافیانم رو دست تو سپردم .آروم باش دختر .مگه آخر اخرش چه اتفاق بدی قرار بیفته.این همه استرس نداشته باش.اگه گلاب داری برو صورتت رو باهاش بشور و یه شربت درست کن و بخور .بعد آروم برو دراز بکش هیچ چیزی نمیشه

حالم بده😭😭😭😭😭

ااا اینطوری نکن دیگه.خودت رو آروم کن .همیشه بگو ته تهش چی میشه؟بعد بگو هروقت چیزی اتفاق افتاد بعدش غصه اش رو میخورم من قبل از اتفاق الکی حرص نمیخورم.یکم خودت رو آروم کن برو دست و صورتت رو بشور و به کسی که باهاش راحتی زنگ بزن 

ببین گوش کن هیچ چیزی مهمتر از سلامتیت نیست قدر خودت رو ،جونیت رو و زمانت رو بدون .الکی سر چیزای بیخودی حرص نخور حتی تو عشق.از قدیم گفتن برای کسی بمیر که برات تب کنه .ببین اگه استرسی بشی خدای نکرده ام اس بگیری یا هزار جور درد و افسردگی کسی نمیاد بگه باعثش منم.خودت رو بی خیال نشون بده و واقعا خیلی چیزا رو بی خیال شو