2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من پرورشیشو تاحالا نخریدم.اما محلیشو چرا زیاد.گوشتش قرمزه محلیش.خیلیم مزش عالیه.سرپسرم باردار بودم شبو روز بوثلمون میپخت مادرشوهر برام

من ۵ سال بیماری روحی شدید داشتم.افسردگی بسیار شدید.جوری حالم بد بود که همه قطع امید کرده بودن و بجای آرزوی درمانم آرزوی مرگم رو می کردن.یه روز از این روزا تصمیم گرفتم که حالم خوب بشه و از تمسخر و تحقیر دیگران خودمو نجات بدم.حال من از اون چیزی که میشه تصور کرد خیلی بدتر بود.من بلند شدم با تکیه بر خودم و خدای خودم و زدم تو دهن تمام اون هایی که از شکست و نابودی من خوشحال بودن.من دوباره افتخار پدر و مادرم شدم.دوباره مایه ی فخر فروشی مادرشوهرم شدم.دوباره عزیز همسرم شدم.اینو یاد گرفتم که حال کسی عوض نمیشه مگر اینکه خودش بخواد.

خیلی خوبه 

صد برابر بهتر از مرغه

چون طبع گوشتش گرمه 

باید زود مصرف شه ، اگر بمونه بو میگیره

با پیاز فراوون و سیر سرخ بشه هیچ بوی زهم نمیده

گوشت سینش که سفیده 

گوشت رونش هم قرمز برای خورشتی خوبه

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

من جزو برنامه هفتگیمه 

همیشه دارم تو فریز 

رونش برای خورش ها 

سینه برای خوراک ها و لقمه ها و پیتزا و .....الویه و سالاد کلم و ماکارونی و....

رونشو میشه ماهیچه ای هم پخت باحاله 

من قورمه قیمه میپزم باهاش عین گوش قرمزه 

2740

از مرغ خوشمزه تره ولی به گوشت نمیرسه خوبه فقط گوشتش باید خوب ضخم گیری بشه فروشگاه ها دارن خوشمزس به امتحان کردنش می ارزه

مهربونا واسه خونه دارشدنم صلوات میفرستین🌼🌸🌹