2737
2734
عنوان

در مورد گوشت بوقلمون میاید یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 6718 بازدید | 43 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اخه این خانموم‌میگن باید روش گرفتن بوشو بلد باشی 

اره

من خیلی رو گوشت و بوش حساسم، مثلا رونش لزج تر از رون مرغه وقتی میپزه من خوشم نمیاد 

اگه وسواسی نباشی مث من، مشکلی نداره 

والا رانش که میپزه خیلی گوشتش نرم و لطیفِ مثل ماهیچه گوسفند( با رانش اگه ریز تر ( منظورم تکه های خورشتیِ)خوردش کنی میتونی انواع خورشت را درست کنی حتی قورمه سبزی .تکه هاش درشت که باشه با پیاز وساقه کرفس وکمی هویج وزعفروون وفلفل سیاه ونمک میذارم دو ساعت با حرارت کم ریز ریز بپزه همراه باقالی پلو )

سینشم من چرخ میکنم باهاش همبرگر درست میکنم یا شامی کباب وکباب تابه ایی گاهی هم با پیاز رنده شده فراوون و زعفرون تفت میدم وبهش دست آخر زرشک اضافه میکنم برنجم کته میکنم میدم روش خوب میشه

تو ماکارانی هم چرخ کرده اش خوب میشه

2740
چجوری زخموشو میگیری

من باپیاز وسیر وزردچوبه وفلفل سیاه جوز هندی حسابی سرخ میکنم بعدشم یکم یا رب یا زعفرون میزنم یا کمی آب میزارم دم تا بپزه

مهربونا واسه خونه دارشدنم صلوات میفرستین🌼🌸🌹
از مرغ خوشمزه تره ولی به گوشت نمیرسه خوبه فقط گوشتش باید خوب ضخم گیری بشه فروشگاه ها دارن خوشمزس به ...

من تو غذاهایی که با بوقلمون میپزم یکمی سیر ریز شده وپیاز فراوون میریزم چاشنی اش هم آبلیموی تازه میریزم بوشو قشنگ میگیره

حتی دوست داشته باشی. وقتی مدل ملهیچه میخوای بپزی سه چهار تا تکه سافه کرفس بنداز دیگه هیچ بویی نمیده

خدایی تو چقد نامرد از آب در اومدی😢😢😢

سلام

خدایی بهت پیام دادم اینجا جواب ندادی تلگرامتم پاک کردی من دیگه پیدات نکردم هر روزم سر میزدم ببینم پیاموو گرفتی که جواب بدی یا نه

خدایی تو چقد نامرد از آب در اومدی😢😢😢

بعدشم من کلا خیلی کم میتونم بیام تل چون فقط به زور وی پ ی ا ن میام و خیلی کم وقت میکنم سر بزنم والا دیشب ساعت ده شب بود من هنوز داشتم شام درست می کردم به خدا نمیرسم