2733
2739
عنوان

مادرشوهرم ازم ایراد میگیره

| مشاهده متن کامل بحث + 2025 بازدید | 67 پست
اینم حرفیه طرز فکرش اینه فکر میکنه ادم باید ب روز باشه حالا جالبه همه خیال کردن تو این تایپیک من میگ ...

نباید بزنه ولی معمولا میزنن. چون خواهرخودمم اینجوریه. سبک رفتاریش فرق میکنه. پیش شوهرمم میگه ولی من نمیترسم از دید شوهرم. چون نظرشو میدونم. اون منو همینجوری دوس داره

بخدا تعریف نمیکنم هم اندامم عالیه قدم بلنده اونا قدشون ۱.۵ بیشتر نیس خیییلی کوتاهن چاقم نیستم نمیدون ...

پس کرم داره عین خودش رفتارکن عزیزم همش ایراداشو بکوب توسرش تادیگه جرات نکنه حرف اضافی بزنه خیلی وقتا بهترین سلاح اینه عین خودطرف رفتارکنی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نباید بزنه ولی معمولا میزنن. چون خواهرخودمم اینجوریه. سبک رفتاریش فرق میکنه. پیش شوهرمم میگه ولی من ...

منم میدونم شوهرم بچه نیست که اما بازم وقتی اون میگه یجوری بمن دقت میکنه و بیشتر دنبال نواقص من‌میگیرده

2731
پس کرم داره عین خودش رفتارکن عزیزم همش ایراداشو بکوب توسرش تادیگه جرات نکنه حرف اضافی بزنه خیلی وقتا ...

اول خیلی دویش داشتم همه جا میگفتم دروغ میگن که مادرشوهرا بد هستن اما بعد یسال دیدم هربار یجور منو میرنجونه و شوهرمم بمن‌میگه چیزی نگو ناراحت نشه ولش کن

به نظر من از رو نیت بد نمیگه معمولا کسایی که عمل میکنن از این پیشنهادا به همه میدن منتها شما چون عرو ...

منم یکی دوبار اول گفتم ولش کن منظوری نداره اما دیگه داره میره رو مخ

اول خیلی دویش داشتم همه جا میگفتم دروغ میگن که مادرشوهرا بد هستن اما بعد یسال دیدم هربار یجور منو می ...

سکوت همیشه هم جواب نمیده سکوت واسه کسیه که معنیشو درک کنه نه آدمی که معنیشو متوجه نمیشه البته اونیکه هی بخوادطرفوسرکوب کنه دیگه مشخصه بیشعوره انتظاری نمیشه داشت ازش ولی ازمن به تونصیحت طبق تجربه ای که دارم هرکی باهات هرجوررفتارکردعین خودش رفتارکن شما یه بارمادرشوهرتو دیدی بهش بگوچقدرچروک شدی وای چقدرفلان شدی چقدر اندامت بدشده اونوقت دیگه فکرش میره سمت خودش وباهات کاری نداره امتحان کن😉

2738
سکوت همیشه هم جواب نمیده سکوت واسه کسیه که معنیشو درک کنه نه آدمی که معنیشو متوجه نمیشه البته اونیکه ...

اوکی اونقدری ایراد داده که بخام بگم میدونه الکی نیس یکیشو میگم سری بعد دیدمش

مثل همیشه تو چطوری

والا من یه مدت بود روحیه ام خیلی داغون بود زودرنج شده بودم و همش گریه ام میگرفت.. دیگه شوهرم فهمیده اعصاب ندارم خیلی بهتر شده... جدیدا سختگیریاش کمتر شده... ولی بازم هست کم و بیش..

2706