2733
2739
عنوان

مادرشوهرم ازم ایراد میگیره

| مشاهده متن کامل بحث + 2036 بازدید | 67 پست

عزیزم اعتماد به نفس ندارن خودش و دختراش که هی میرن عمل زیبایی 

بهش بگو من اعتماد ب نفس دارم همینجوری هم چهرمو خیلیییی دوست دارم شوهرم هم گفته همینجوری عالی هستی از عمل بدم میاد هرگز نمیزارم عمل کنی 

خوب موهاتو رنگ کن اندامتو متناسب نگه دار و...کلا اصلا بهونه نده دستش که اون بخواد بهت یادآوری کنه در ...

بخدا تعریف نمیکنم هم اندامم عالیه قدم بلنده اونا قدشون ۱.۵ بیشتر نیس خیییلی کوتاهن چاقم نیستم نمیدونم چرا ایراد میگیرن خیلی خداشاهده ازشون سر ترم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بخدا تعریف نمیکنم هم اندامم عالیه قدم بلنده اونا قدشون ۱.۵ بیشتر نیس خیییلی کوتاهن چاقم نیستم نمیدون ...

اگه از اونا سرتری حرفشون برات مهم نباشه. هرچی سکوت کنید بیشتر اونارو حرص میدی 

💊💊Pharmacy student💊💊 داروسازی.
2740
بنظرم نمیسوزه... درمورد تفکراتش فقط حرف میزنه

اینم حرفیه طرز فکرش اینه فکر میکنه ادم باید ب روز باشه حالا جالبه همه خیال کردن تو این تایپیک من میگم مادرشوه م میخاد عمل کنم اصلا تاحالا حرف عمل بمن نزده فقط ایراد میگیره میگه اول این طوری نبودیا الان اینجوری شدی خب  واقعیتم باشه نباید ب روم بزنه بخصوص جلوی شوهرم که تحت تاثیر قرار بگیره واقعا اگر دخترش باشه جلوی داماد ب دخترش میگه این چیزارو؟؟؟؟