2733
2734
عنوان

کیا بیرون لباس ساحلی میپوشن؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 14554 بازدید | 106 پست

توو خيابون ساحلي بپوشيم!😂😂😂

خيلي خنده داره خداييش

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ميپوشم 

ساحلي مشكي ساده 

زيرشم جوراب شلواري ميپوشم 

روشم ي مانتو خنك نخي طوسي روشن با شال طوسي روشن

باردارم مجبورم بجز با اينا با چيزي راحت نيستم.

اتفاقا هر كي ميبينه خوشش مياد ميگه باردار خوشتيپي

لحظات زندگي چموش اندوتنها تو جهان مرا متعادل ميكني❤️
2728

بچه ها این مانتو هایی که آستین زیرش مث پیرهن مردونه هست بعد روش یه شنل داره که آستیناش کوتاهتره اونا اسمشو چیه

خدایا ابر میفرستی بارون نمیدی؟خوبه منم وضو بگیرم نماز نخونم؟😕

بچها چندتا تیپ با کلاس بزارین ببینم دنیا چه خبره   چی بپوشیم والله من که 3 و سال و نیمه که سرکارم وقت نمیکنم بیرون برم اصلا نمیفهمم چی مد میشه چی اومده تو بازار

خدایا از رحمتت نا امید نیستم
2740
تاپیک جدا هم زدم ... ختم صلوات  تبلیغ ک نیست بعدشم فک نمیکنم دیدن لینک صلوات کسیو اذیت کنه&n ...

بیخود به صلوات ربطش نده.اتفاقا خوب نیست وسط تاپیک های دیگه هی بیای بگی بیاین صلوات بفرستین حاجت بگیرین.شان صلوات و مناجات و حاجت گرفتن بالاتر از این هست ولی کارت درست نیست.بعدم اونی که وسط همه تاپیکا هست شمایی نه من.شما می خوای تاپیک صلوات بزنی خیلیم خوبه تاپیک بزن به روز رسانی کن یا هر روز تاپیک ایجاد کنید.

تو خيابون نميپوشم بعد استخر ميپوشم  الانم تنمه دارم ميرم استخر

آخ گفتی جون واسه استخر رفتن!

منم یکی دوبار خواستم برم استخر پوشیدم زیرشم مایومو پوشیدم راحت رفتم اونجا ساحلی رو درآوردم پریدم تو آب. بعد استخرم رفتم مایومو در آوردم همون جور لخت ساحلی رو پوشیدم اومدم خونه. البته با جوراب.

استارتر هر چی دوست داری بپوش. به حرف و فکر مردمم کاری نداشته باش. مهم اینه که خودت لذتشو ببری.

موافقم!

من با جوراب می‌پوشم زیرشم لخت! خیلی م لذت میبرم و هوا میخورم کیف میکنم

2706