2733
2734
عنوان

تجربه من از عمل پلک بالا(بلفاروپلاستی)

| مشاهده متن کامل بحث + 297779 بازدید | 462 پست

عمل معمولا با بی حسی انجام میشه . اصلا درد حس نمیکنین طی عمل. به هیچ وجه. فقط سوزن بی حسی روی پلک حس میشه. بعد عمل هم اصلا درد ندارین. کسایی که تتو کردن میدونن چه دردی داره اما عمل چشم اصلا درد نداره و نمیفهمین که چکار میکنن. دکتر من تو کلیلنیم عمل کردن نه تو مطب. اول پذیرش شدم و کامل لباس بیمارستان پوشیدم سرم زدن برام و فشار و نوار قلب. کاملا یه عمل جدی که خودمم تعجب کرده بودم . جو اتاق عمل خوبه اهنگ میذارن و هیچ ترسی ندارین

ینی چی که برگشت؟؟ بعد چند وقت؟؟

همسرم فک کنم سال ۹۱عمل کرد

عمل زیبایی نبود خیلی پلکش افتاده بود

الان کمی برگشته

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

همسرم فک کنم سال ۹۱عمل کرد عمل زیبایی نبود خیلی پلکش افتاده بود الان کمی برگشته

ینی برا همه اینطوره یا فقط برا ایشون اینطوری شد؟؟

ینی باید دوباره تمدید بشه؟؟

هوامو نداشتی هوایی شدم ، چه کابوس بی انتهایی شدم .    نگاهت من و زیر و رو میکنه من و با دلم روبرو میکنه . من و دست بسته تو و قلب خسته که هر کی رسیده یه جاشو شکسته.  ولی حسن عاشق به دیوونگیشه یه وقتایی کوه  هم دلش ابری میشه .  ابری شو خاطره هاتو ببار بارون شو یاد من عشق و بیار .              من میرسم به تو اخر کار بارون ببار.......                        من بیقرار توام بیقرار بیرون بیارم از این انتظار                 عاشق شدم مثل ابر بهار بارون ببار ......                        پریشونم اما پریشون ترم کن فقط از تو میخوام یه کم باورم کن                                                            هوام از نفسهات داره جون میگیره نفس میکشم تا خیالت نمیره......                                                                  ولی حسن عاشق به دیوونگیشه.                                         یه وقتایی دل کوه هم ابری میشه.                   😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔
2742
عمل معمولا با بی حسی انجام میشه . اصلا درد حس نمیکنین طی عمل. به هیچ وجه. فقط سوزن بی حسی روی پلک حس ...

میشه ادرسه دکترتونه بدین قیمتشم بگین 

نرگس السادات سابقم گوشیم هنگ کرده برگشت به کارخانه کردم کاربریم ترکیدگی نگین کاربرجدید

هرزینه عنمل خیلی بسته به پزشکه. من پارسال پیش دکتر سالور که خیلی قدیمیه تو این رشته رفتم گفتن کلا 9 میلیون برای پلک بالا که پول دکتر و کلینیک بود. دکتر عمومی و تو مطب کمتر میگه. دوستام تو کلینیک سیماگل عمل کردن حدود 4 5 تومن برای هر چهار پلک و راضی هم هستن. خودم 5.5 دادم برای بالا

اسی عکس نمیدی؟؟

هوامو نداشتی هوایی شدم ، چه کابوس بی انتهایی شدم .    نگاهت من و زیر و رو میکنه من و با دلم روبرو میکنه . من و دست بسته تو و قلب خسته که هر کی رسیده یه جاشو شکسته.  ولی حسن عاشق به دیوونگیشه یه وقتایی کوه  هم دلش ابری میشه .  ابری شو خاطره هاتو ببار بارون شو یاد من عشق و بیار .              من میرسم به تو اخر کار بارون ببار.......                        من بیقرار توام بیقرار بیرون بیارم از این انتظار                 عاشق شدم مثل ابر بهار بارون ببار ......                        پریشونم اما پریشون ترم کن فقط از تو میخوام یه کم باورم کن                                                            هوام از نفسهات داره جون میگیره نفس میکشم تا خیالت نمیره......                                                                  ولی حسن عاشق به دیوونگیشه.                                         یه وقتایی دل کوه هم ابری میشه.                   😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔
2738
بله قدیمی کم حرف    

مشخصه😡😡😡😁😁😁

برای من زیبایی بود و بیمه قبول نکرد. قبل عمل 5 ساعت باید ناشتا باشین داروهایی رقیق کننده خون مثل اسپرین یا بروفن نخورین. یکساعت بعد از عمل هم مرخص شدم اومدم خونه  خیلی عادی . تقریبا همه کار هام رو میتونستم انجام بدم اما دکرت گفت یکی دو روز اسراحت کامل . و اینکه حتما تا 2 روز هر یکساعت کمپرس یخ بذارین رو چشم که کبود نشه. کمپرس خسلی کمک میکنه چشم کامل بشته بشه و استراحت کنه چون بخاطر ورم و بخیه ها حالت خشک داره

هرزینه عنمل خیلی بسته به پزشکه. من پارسال پیش دکتر سالور که خیلی قدیمیه تو این رشته رفتم گفتن کلا 9 ...

شما پیش متخصص زیبایی انجام دادین یا متخصص چشم ؟ برای هر پلک پنج و نیم ..یعنی دوتاش ده تومن شد؟؟

دو سقط و یک دنیا حسرت و دلم که هرگز آرام نخواهد شد...
2706