2733
2734
عنوان

حرف شوهرم بهم برخورد

767 بازدید | 21 پست

دیروز یه جشنی رفتع بودیم من قبل ازدواجم با یه پسره دوست بودم بعد ک ازدواج کردم شوهرم از قضیه اون پسره خبر داشت ینی میتونم قسم بخورم هیچ حسی ندارم به اون پسره ...حالا اونم اومده بود جشن ..من سر چرخوندم دنبال مادرشوهرم بچرخم یهو چشمم خورد بهش ..از شانس گندمم هم من صورتی پوشیده بودم هم اون ..امروز شوهرم بهم اس داد گفت حواستو جمع کن فک نکن من خرم ..من چی بگم اخه والا اصلا برام مهم نیست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

اصلا اهمیت نده زیادم سعی کن بهش توضیح ندی که فکر کنه خبریه بی تفاوت باش فقط یه کلمه بگو و بعدش دیگه کشش نده اصلا

خیلی به این جمله روانشناس فکر میکنم که میگفت باور کنید اینایی که میان پیش من و ازم مشاوره میخوان مشکل ندارن اطرافیانشون هستن که مشکل دارن و من واقعا متاسف میشم و درمونده

بوقت گلایه بگو از من کم کاری ای دیدی تو این مدت ؟ بدقلقی کردم ؟ ازین سوالا بپرس تا وادارش کنی ازت تعریف کنه بعد بهش بگو پس چرا اون حرفو زدی ؟ من اونقدی خودمو با زندگیم مشغول کردم که نیازی به یادآوری گذشته نداشته باشم. بعد با این حرفا وادارش کن ازت معذرت بخواد . با خنده ها نه با دعوا  

هیچ  
بوقت گلایه بگو از من کم کاری ای دیدی تو این مدت ؟ بدقلقی کردم ؟ ازین سوالا بپرس تا وادارش کنی ازت تع ...

الان گفت نمیخوام تو جمعی ک اون یارو هست توام باشی فهمیدی یا ن😑😑😑

2706