2733
2734
عنوان

نظرتون راجع به این مبل

| مشاهده متن کامل بحث + 1251 بازدید | 85 پست
منم تازه مبل سفارش دادم امانرسیدن چه قیمتش مناسبه!!!!من ۱۱تومان خریدم

اره خیلی گرون شده مبارکتون باشه

یه دختر متولد ۹۶ و یه نینی تو راهی دارم نمیدونم جنسیتش چیه🥰لطفا دعا کنید همیشه سالم باشن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چیزی ک خریدی رو نظرخواهی نکن یوقت نظر منفی میدن میخوره تو ذوقت، قبل از انجامش نظرخواهی کن تو بهبود تصمیم‌گیریت مؤثـره

در کل من مدل چستر دوست دارم مبارکه بسلامتی استفاده کنی😍

دختـرے در مـن ساز امیـدوارے مینوازد...
چه خوب که ضمانت کرده ولی ما چون وزنمون بالا بود طرفش هم نرفتیم نکنه فروشنده بگه خانم شما وزنتون بالا ...

گفت یه مشتریمون ۱۲۰ کیلو بوده اومده برده بعد امسال رفته پرده هم خریده گفته هنوز سالمه😂

یه دختر متولد ۹۶ و یه نینی تو راهی دارم نمیدونم جنسیتش چیه🥰لطفا دعا کنید همیشه سالم باشن
2731
اره میدونم عزیزم اخه ۸تومن به بالان شوهرم راضی نمیشد دیگه اینو راضی شد

گلم خیلی نازه کلا این مدلا هم رو بورس هستن هم راحتن 

مبارکت باشه ب دل خوش من فکر کردم هنوز نخریدی داری نطرسنجی میکنی گفتم ک بیشتر بگردی وگرنه این ک عالیه قیمتشم خوبه خدایشش

برادرم اینا خریدن ۱۰ تومن شده 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
چیزی ک خریدی رو نظرخواهی نکن یوقت نظر منفی میدن میخوره تو ذوقت، قبل از انجامش نظرخواهی کن تو بهبود ت ...

فدات گلم

اره خیلی گرون شده مبارکتون باشه

مرسی گلم اره خیلی گرون شدن من چسترخریدم 

وای بحال اون سلطنتی ها البته سلطنتی داشتم می خواهم بفروشمشون😈

حس قشنگیه زن بودن واسه مردی که دنیاته  
گلم خیلی نازه کلا این مدلا هم رو بورس هستن هم راحتن  مبارکت باشه ب دل خوش من فکر کردم هنوز نخر ...

فدات عزیزم مرسی مبلای خیلی قشنگی هست ولی گرونن شوهرمم راضی نمیشد

2738
چیزی ک خریدی رو نظرخواهی نکن یوقت نظر منفی میدن میخوره تو ذوقت، قبل از انجامش نظرخواهی کن تو بهبود ت ...

حالامن اینجورم دنیا دنیابگن زشته چیزی ک دوست دارم ازچشمم نمی افته

حس قشنگیه زن بودن واسه مردی که دنیاته  
گفت یه مشتریمون ۱۲۰ کیلو بوده اومده برده بعد امسال رفته پرده هم خریده گفته هنوز سالمه😂

عه چه خوب کاش زودتر تاپیک می زدی 🤣🤣خداییش خیلی خوشگله به دل خوش استفاده کنیدولی حتما اباژور سه پایه هام بگیر دکوراسیونت رو تکمیل می کنه 

رفته ام از خویش کسی منزل نیست 😔😔😔😔😔
آره مدلش رو دیدم تو مغازه  اما چون میانگین وزنی ما یکم بالا بود نخریدیمش😅😅😅

عزیزم قیمتش چتد بود

عه چه خوب کاش زودتر تاپیک می زدی 🤣🤣خداییش خیلی خوشگله به دل خوش استفاده کنیدولی حتما اباژور سه پای ...

اره یکم اوضاع اروم شه بعد😂😂یماه میش صندلی راک گرفتم خیلی داره قاطی میشع😂

2706