2733
2734
عنوان

نظرتون راجع به این مبل

| مشاهده متن کامل بحث + 1251 بازدید | 85 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مبارک باشه...منم مبل توسبک مبل شماسفارش دادم شیری وتک نفره هاش جگری..خیلی میترسم یوقت رنگبندیش خوب ن ...

نه عزیزم نترس ما امروز امتحان کردیم خوب بود ولی بچه کوچیک دارم نگرفتم

یه دختر متولد ۹۶ و یه نینی تو راهی دارم نمیدونم جنسیتش چیه🥰لطفا دعا کنید همیشه سالم باشن
چ‌خوب ،من نظر منفی مدت‌ها تو ڐهنم میمونه

من اصلا اینجورنیستم یک چیزی خوشم بیادنظر خودم تاتهش عاشقشم مثلاچتری زدم داداشم میگه کی ریده تو موهات میگم عاشقشم اتفاقا😍😂

حس قشنگیه زن بودن واسه مردی که دنیاته  
مبارک باشه...منم مبل توسبک مبل شماسفارش دادم شیری وتک نفره هاش جگری..خیلی میترسم یوقت رنگبندیش خوب ن ...

ترکیب خوبیه 

من عاشق مبل زرشکی و جگری ام 

کلا شیری با همه چی میشع ست کرد 

شیری و زیتونی 

شیری و عسلی 

شیری و جگری 😍

شیری و اجری

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
مال خیلی وقت پیشه ولی شاید ده تومن بیشتر بود باشه 

ااا چه خوب خریدم پس😂

یه دختر متولد ۹۶ و یه نینی تو راهی دارم نمیدونم جنسیتش چیه🥰لطفا دعا کنید همیشه سالم باشن
من اصلا اینجورنیستم یک چیزی خوشم بیادنظر خودم تاتهش عاشقشم مثلاچتری زدم داداشم میگه کی ریده تو موهات ...

حالا اگه دوستت بگه چتری خزشده چرا زدی؟؟؟؟

قبلی بهتر بود

دختـرے در مـن ساز امیـدوارے مینوازد...
چه باحال مبارکت باشه 😍

فدات کانالش بالای عکس هست برو خودت باز ببین مبل و

مرسی گلم ترکیب رنگی ک گفتی نازه مبارک رسیدنم عکس بزار

خیلی خوشگله منم این سبک دوس دارم شما چند خریدی

2706