2737
2734
عنوان

بچه ها سوالاي پوستيتون بيشتر در چه موارديه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 646 بازدید | 93 پست
منافذ باز و ی کرم خوشرنگ و مات برای پوست گندمی و کمی چرب 

عزيزم منافذ بازو كاملا واسه ي دو نفر توضيح دادم

كرم من اير مت بورژوا_ دبورا مدل ٢٤اوره- كرم قطره چكوني كاتريس_ اينا همه تو رنج زير ١٢٠تومنه و كاملا مات و خوشرنگه و همشون تناژ نخودي دارن ك به گندميا مياد

ريپلاي افراد مذهبي تندرو  اكيدا ممنوع        نه به اين دليل كه انسان بي ديني هستم فقط به اين دليل كه من و شما حرف هم رو نخواهيم فهميد        (سوال در مورد اسكين كر___پوست و مو _زيبايي _ آرايشي داشتيد در خدمتم) 
برای جای جوش چی استفاده کنم

جاش لك شده يا فرورفته؟

ريپلاي افراد مذهبي تندرو  اكيدا ممنوع        نه به اين دليل كه انسان بي ديني هستم فقط به اين دليل كه من و شما حرف هم رو نخواهيم فهميد        (سوال در مورد اسكين كر___پوست و مو _زيبايي _ آرايشي داشتيد در خدمتم) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جوش سرسفیدی که درنمیاد لامصب وامونده    

عزيزم از داروخونه محلول كليندامايسين ١٪؜بگير و بذار روش روزي چند بار 

به سرعت خشك ميشه و ميفته

پماد پانژلم خيلي خوبه

جای جوشهایی ک قرمز شده 

يعني ديگه خود جوش درمان شده و فقط جاش مونده؟

2728
سیاهی دورچشم و افتادگی انتهای چشم🙄

عزيزم سياهي دور چشمو كامل توي كامنت قبليم توضيح دادم 

ولي واسه افتادگي چشم ليفت با نخ هست يا تزريق ژل يا پلاسما جت 

من پلاسما جتو پيشنهاد ميدم 

فقط توي مطب معتبر و خوب انجامش بده

اگه افتادگي شديد نيس اصلا خودتو در گير تزريقو ليفت نكن

عزيزم منافذ بازو كاملا واسه ي دو نفر توضيح دادم كرم من اير مت بورژوا_ دبورا مدل ٢٤اوره- كرم قطره چك ...

ممنون از راهنماییت تعریف دبورا رو خیلی شنیدم 

میشه برای جای جوش تیره بازو و کمرم پیشنهادی بدی؟

اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ(ع)
2740
عزيزم لكاي بارداري معمولن بعد از بارداري كمرنگ تر ميشه ولي اگه نشد سرم ويتامين سي كلا خاصيتش روشن ك ...

مرسی عزیزم لطف کردی

احتمالا از دیجی کالا سفارش بدم  چند دوره باید استفاده بشه که نتیجه رو بده ؟

برای لک افتاب هم موثره ؟

به انگشت نخی خواهم بست تا فراموش نگردد فردا ...زندگی شیرین است ..زندگی باید کرد و بدانم که شبی خواهم رفت ..و شبی هست که نباشد پس از آن فردایی .
پوست بی جون وزرد رنگ و نازک و حساس باید چیکارش کرد

عزيزم زردي پوست حتما از يه مشكل داخلي مياد 

اولا ك آب زياد بخور ٨الي ١٠ليوان آب

ممكنه صفرات زياد ترشح  ميشه ك زرد ميشه صورتت من دراون مورد تجربه اي ندارم ولي درمان گياهيو از پزشك طب سنتي پيش بگير واسه زرديت 

عزيزم نازكي و حساسيت پوست جز ويژگي هاي پوست هركسي ميتونه باشه مثلا من پوستم چربه نميتونم كاري كنم ك جنس پوستم عوض بشه فقط ميتونم سعي كنم چربيشو كنترل كنم 

شما سعي كن از شوينده پوست خشك و حساس استفاده كني حتمااا 

روزانه ٢الي ٣مرتبه ابرسان بزن ب پوستت 

ضد آفتابي ك استفاده ميكني بدون رنگ و با اس پي اف ٦٠باشه و اگه زمان زيادي بيرون ميموني ضد افتابتو باهات ببر تا بتوني تمديدش كني 

جوشی ک چند بارسرباز کرده ولی الان جاش هست واز داخل قلمبه شده

اين جوش احتمال بالا بسيار چركي بوده و هنوز به طور كامل تخليه نشده 

شما از محلول كليندامايسين ١٪؜ روش استفاده كن روزي چندين مرتبه 

اگه يدونس اين جوش ك همين كارو كن تا خشك بشه چركش 

اگه تعداد زيادي ازش داري يا هميشه بهت ميزنه بايد حتما بري دكتر و پزشك برات انتي بيوتيك و محلول ضد جوش و شوينده ي انتي باكتريال تحويز كنه

آکنه ی خفیف در 30 سالگی که بعد خوب شدن جوش لک قهوه ای میندازه😢

عزيزم اكنه هاتون چركين؟ 

اگه اره ك حتما به پزشك پوست مراجعه كنين ك بسته به نوع جوش بهتون انتي بيوتيك و ژل و محلول ضد جوش و صابون انتي باكتريال بده تا جوشا كاملا رفع بشن 

وقتي جوشا ريشه شون خشك شد اين مراحلو انجام بده واسه لك قهوه ايش

اولا هفته اي ٣مرتبه از اسكراب يا همون لايه بردار فيزيكي استفاده كن ك توي كامنتا ماركاشو گفتم 

دوما سرم ويتامين سي بزن ب پوستت ك خاصيت روشن كنندگي و سفت كنندگي پوستو داره من مارك پريم دارم خيلي راضيم

سوما با اجازه ي پزشك از لايه بردار شيميايي استفاده كن ( كترل_ترتينوئين و ...) اين لايه بردارا باعث ميشه صورتت پوسته پوسته بشه و چند لايه از پوستت به صورت پوست مرده ميريزه و در نهايت صاف ميشه

چهارما براي رفع سريع لك جوشات ميتوني يك الي دو جلسه ميكرونيدلينگ بكني كاملاااا رفع جاشون ميشه 

ديدم ك ميگمااا

اسکرین شات گرفتم بعدا دقیق بخونم، ممنون بابت وقتی که گذاشتی  البته هنوز کلی سوال هست ها😊

خواهش ميكنم عزيزدلم هر سوالي بود من درخدمتم

ایزوترتینویین تاچندوقت بعد جواب میده عوارضش چیه

اين يه لايه برداره شيمياييه 

باعث ميشه صورتت پوسته پوسته بشه و پوست صورتت به صورت پوست مرده جدا بشه و بريزه واسه جاي جوش و لك استفاده ميشه

عوارضش نازك شدن و حساس شدن پوست و احتمالا سوزش خفيفه 

پس بايد همراهش ابرسان فاقد چربي و ضد افتاب با spf ٦٠استفاده كني 

١هفته ك ازين پماد زدي صورتت شروع ميكنه به پوسته ريزي 

ولي در نهايت كاملا شفاف و روشن ميشه

2706