2726
عنوان

بچه ها سوالاي پوستيتون بيشتر در چه موارديه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 646 بازدید | 93 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببين عزيزم منافذ باز پوست از تعريق بالاي پوستت مياد  يعني پوست چربي داري و تعريقت بالاس  ...

اسکرین شات گرفتم بعدا دقیق بخونم، ممنون بابت وقتی که گذاشتی 

البته هنوز کلی سوال هست ها😊

نینی سایت یه جوریه که انگار اومدی تونل وحشت یا سرزمین عجایب 😱 
2728
منافذ باز پوست خشكي پوست كدري پوست 

عزيزم توي كامنت قبلي واسه ي دوستمون توضيح دادم كامل 

در صورتي ك پوست خشكي دارين و منافذ هم دارين همه ي موارد بالا كاملا موثره ولي شما بايد شوينده و اسكراب و تونرمخصوص پوست خشك بگيرين 

پوستتو اگه تميز نشه براي تنفسش منافذو گشاد تر ميكنه پس سعي كن پوستتو روزي دوبار بشوري و از تونر استفاده كني تا منافذ تميز بشه و جمع تر بشه 

واسه ي رفع كدري ميكرونيدلينگ با كوكتل آبرسان فوق العادس من اثرشو به چشم ديدم 

يادت باشه كدري پوست از كم آبي مياد 

پس از آبرسان فاقد چربي استفاده كن و ماسكاي ابرسان بذار( طوز تهيشون توي گوگل هست) 

ريپلاي افراد مذهبي تندرو  اكيدا ممنوع        نه به اين دليل كه انسان بي ديني هستم فقط به اين دليل كه من و شما حرف هم رو نخواهيم فهميد        (سوال در مورد اسكين كر___پوست و مو _زيبايي _ آرايشي داشتيد در خدمتم) 
سياهي و گودي زير چشم 

عزيزم اگه سياهي شديد شده ديگه كرم دور چشم جوابگو نيست 

روشاي درمانيه اين مشكل طبق تجربه اي ك دارم

تزريق فيلر زير چشم ك گودي پر ميشه و سياهيش كمتر به چشم مياد

كربوكسي تراپي 

اين روش باعث ميشه اكسيژن رساني زير چشمت زياد بشه و رنگش روشن تر بشه ولي براي گودي اثري نداره

ريپلاي افراد مذهبي تندرو  اكيدا ممنوع        نه به اين دليل كه انسان بي ديني هستم فقط به اين دليل كه من و شما حرف هم رو نخواهيم فهميد        (سوال در مورد اسكين كر___پوست و مو _زيبايي _ آرايشي داشتيد در خدمتم) 
فقط لک صورت

لك از چي؟ جاي جوش؟ 

کودک ۸ ساله اگر توی افتاب لک روی صورتش افتاد چیکار باید کرد

چون سنش كمه نميشه از روشاي تهاجمي استفاده كرد

واسه روشن شدن پوست من سرم ويتامين سي پيشنهاد ميكنم بهتون عزيزم 

مارك پريم من دارم خيلي خوبه و راضيم 

پوستو روشن ميكنه ويتامين سي و ضرري هم نداره 

سعي كن هميشه براش ضد افتاب فاقد رنگ با اس پي اف ٦٠ بزن و اگه ميرين بيرون و توي فضاي افتابي هستي هر به دوساعت ضد آفتابشو تمديد كن

کودک ۸ ساله اگر توی افتاب لک روی صورتش افتاد چیکار باید کرد

همچنين استفاده از اسكراب ملايم ك صورتشو لايه برداري كنه و اون لايه به مرور كمرنگ بشه 

اسكراب سنتر ايوز يا فري من يا كلين اند كلير يا اوه

نه بارداری

عزيزم لكاي بارداري معمولن بعد از بارداري كمرنگ تر ميشه

ولي اگه نشد سرم ويتامين سي كلا خاصيتش روشن كنندگي و ضد لكه 

من مارك پريم دارم ايرانيه ولي خيلي با كيفيته 

پوستو روشن و سفت تر ميكنه 

ماسكاي ويتامين سي و هرچيزي ك توش ويتامين سي داره خيلي ميتونه مفيد باشه 

استفاده از اسكراب يا همون لايه بردار ماركايي ك توي كامنتاي بالا گفتم عالين 

ولي بايد بدوني ك درمان پوستي كلا پروسه ي چند ماه س 

نياز به زمان داره

2706