2733
2739

👈مـݩ یڪ بــرق‌ڪار هستـم⚡

💡برای این روزها جــلوی در خانه‌‌ام

یک ریـسه با لامپهای کم مصرف

درسـت و نصب ڪــــرده ام و از

غــــروب روشـــن میکنم تا وقت

استـراحتـم. امیدوارم سهمی در بر

پایی این جشـــن و بزرگداشـتش

داشــته باشـــم.💡

📎شما برای غدیر چه‌کار می‌کنید؟!💞

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سه شنبه

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤
2740
دوست داشتم واسه بچه ها چیزی بخرم  ولی همه چی گروننننننننن

میتونی شکلات بخری آبجی بسته ای هزار تومنه ، بعد روی کاغذ یه جمله بنویسی مث عید غدیر مبارک یا از این قبیل  ، بعد بچسبونی ب شکلات ، روز عید غدیر توی چند جای خونه قایم کنی ، روز عید بگی عیدی داریم عیدی دارم از طرف امام مون ، هر کی مولا رو دوست بگرده پیدا کنه 😇

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹
کاش بشه روزه بگیرمم😭میترسم پر.. شم😢

توکل ب خدا آبجی جونم ، اگرم شدی دیگ طبیعت ما همینه دیگ 😊 الهی ک ثوابش بهمون میرسه .حالا سر بالا لبخند بزن گیس گلابتون

2706