2726

👈مـݩ یڪ بــرق‌ڪار هستـم⚡

💡برای این روزها جــلوی در خانه‌‌ام

یک ریـسه با لامپهای کم مصرف

درسـت و نصب ڪــــرده ام و از

غــــروب روشـــن میکنم تا وقت

استـراحتـم. امیدوارم سهمی در بر

پایی این جشـــن و بزرگداشـتش

داشــته باشـــم.💡

📎شما برای غدیر چه‌کار می‌کنید؟!💞

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

سه شنبه

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤
دوست داشتم واسه بچه ها چیزی بخرم  ولی همه چی گروننننننننن

میتونی شکلات بخری آبجی بسته ای هزار تومنه ، بعد روی کاغذ یه جمله بنویسی مث عید غدیر مبارک یا از این قبیل  ، بعد بچسبونی ب شکلات ، روز عید غدیر توی چند جای خونه قایم کنی ، روز عید بگی عیدی داریم عیدی دارم از طرف امام مون ، هر کی مولا رو دوست بگرده پیدا کنه 😇

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹
کاش بشه روزه بگیرمم😭میترسم پر.. شم😢

توکل ب خدا آبجی جونم ، اگرم شدی دیگ طبیعت ما همینه دیگ 😊 الهی ک ثوابش بهمون میرسه .حالا سر بالا لبخند بزن گیس گلابتون

2706