2733
2739
عنوان

ذخیره تخمدان کم و میکرو موفق

4846 بازدید | 47 پست

بچه ها کیا بودن با ذخیره کم و اسپرم ضعیف شوهر میکرو گردن با تخمک خودشون باردار شدن؟ میشه بیاین من دو روزه فهمیدم ذخیرم ۳ دهمه حالم خوب نی اصن، اسپرم شوهرمم ضعیفه خیلی، پریودام منظمه چیکار کنم موندم هنوز ب مرحله دکتر زنان نرسیدم چون ازمایشاتم کامل نیست عکس رنگی و پاپ اسمیرم‌مونده

خدا ب همه نینی بده ب منم بده ب حق حضرت رقیه ی صلوات برای باردار شدن همه و من
اینجا مثل کیس شما زیاد هستن. https://www.ninisite.com/discussion/topic/164194/بارداری-با-میکرواینج ...

خیلی صفحات اونجا رو خوندم چیزی ندیده بودم اخه ممنون میرم میپرسم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم مشکل تورو دارم ذخیره تخمدانم ۰.۲۲ هستش. هنوز مدارکو آزمایشام کامل نیس.منم خیلی ناراحتمو.نمیدونم ...

اولش ک اسپرم شوهرم بود با دارو هیچی تغییر نکرد تحرک صفر، تعداد کم، دیروزم ک فهمیدم ذخیرم کمه چرا خدا اینجوری ادمو امتحان میکنه ، شما میخوای میکرو کنی،؟ کجا؟ من ساری مرکز حضرت مریم

من قم زندگی میکنم.مدارکمو هنوز به دکترم نشون ندادم.

منتطرم همسرم یه بار دیگه آز اسپرم بده.گفتن که باید حتما تو مرکز انجام بده.نمیدونم میکرو آی یو آی... باید به تشخیص اونا برم جلو.۳۷ سالمم هستو بچه ندارم. 

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من قم زندگی میکنم.مدارکمو هنوز به دکترم نشون ندادم. منتطرم همسرم یه بار دیگه آز اسپرم بده.گفتن که ب ...

ایشالله ک جفتمون بار اول نتیجه بگیریم  همه میگن‌ارامش داشتن خیلی مهمه سعی کن اروم‌باشی

2740
ایشاله. سعی میکنم آروم باشم  استرس نداشته باشم.هرماه که نمیشه غم عالم میاد تو دلم. الانم که ای ...

من خیلی تو نت میچرخم انقد معجزه بچه ها نوشتن اینو میدونم خدا واقعا باید بخواد فقط، من فقط ازین میترسم ک دکترا بهم بگن تخمک اهدایی وگرنه حاضرم هزاااار بار دارو بخورم

شنیدم آی وی اف برای ذخایر کم خوب نیست...شما باید یه جوری تخمکایی رو که داری تقویت کنی و طبیعی باردار شی...احتمال ای وی اف که بگیره ضعیفه...فقط میزنه همین تخمکایی که داری رو نابود میکنه....در مورد آی یو آی هم اطلاعی ندارم گلم..

لطفا برای ظهور آقا امام زمان و سلامتی همه مادرها و مادر من یک صلوات بفرستید.
شنیدم آی وی اف برای ذخایر کم خوب نیست...شما باید یه جوری تخمکایی رو که داری تقویت کنی و طبیعی باردار ...

اخه طبیعی هم‌شوهرم هم اسپرمش کمه هم تحرک صفره، اگه اینطوریه ک معلوم نی بتید چ خاکی ب سرم کنم

اخه طبیعی هم‌شوهرم هم اسپرمش کمه هم تحرک صفره، اگه اینطوریه ک معلوم نی بتید چ خاکی ب سرم کنم

خو برای شوهرت برو طب سنتی ببین فایده ای داره یا نه.....

باز هم هر جور خودت صلاح بدونی...

خو برای شوهرت برو طب سنتی ببین فایده ای داره یا نه..... باز هم هر جور خودت صلاح بدونی...

خرنوب خورده کلی تغییری نداشت، کلی دارو و خوراکیای نقوی دادم. نمیدونم والا ببینم فردا دکتر چی میگه

خرنوب خورده کلی تغییری نداشت، کلی دارو و خوراکیای نقوی دادم. نمیدونم والا ببینم فردا دکتر چی میگه

انشالله که خیره...

2706