2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاریوتایپ  واسه قلب بچه ام تو بارداری انجام دادم یعنی منو بعد از تست آمنیوسنتز فرستادن آزمایشگا ...

ااا . من  پدر من و همسرم باهم پسر عمو هستن . یعنی قبل از بارداری  نیاز به آزمایش ژنتیک هست ؟

2728
2740

من بنياذ ژنتيك تهران رفتم اسم ازمايشگاه سلاله هست و خيلي راضي بودم و چون اونها كمك بزرگي بهم كردن نذر كردم حتما معرفيشون كنم

هم اينكه قيمت مناسب بود هم خيريه بوذ هم با بيمه غير بيمه تكميلي مثل تامبن اجتماعي و سلامت كار ميكردن

ولي چون تو انجمن نوعروس فعالم تحربه نوشتم

اونجا بخونيد اين تاپيك صفحه ١٧-١٨

تحربه من مال پارساله

و واقعا تبليغ نميكتم پست ها من ببيند در انجمن نوعروس متوجه ميشيد خيلي قديمي هستم اينجا چون خواننده داره ولي فعال نيستم گقتم بذارم بقيع استفاده كنند چون خيره اس و واقعا نيازي نيس تبليغ بشع مثل ازمايشگاه خصوصي

و كاملا تمام درامدش صرف بيماران ژنتيكي ميشه

https://www.nowaroos.com/Thread-دردسرهای-مادر-شدن-در-سن-بالا--2555?page=17

هزینه های ازمایشا چجوریه؟ خیلی بالاست؟؟

ببین  آزمایشگاه ژنتیک  پارسه ژنکس نسبت به خیلی جاهای دیگه  هزینه های متعارفی داره  من خودم خیلی پرس و جو کردم  از سمت شرق تهران  میام  صادقیه  . چون  واقعا  کارشون و  جواب دهیشون عالیه   مثل خیلی از دکترا نیستن که   جواب  اشتباه  به بیمار میدن 

2706