2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم دکتر محمد  غفوری تو ایران در زمینه علم ژنتیک حرف اول میزنن من خیلی جاها رفتم نتیجه نگرفتم اما پیش ایشون نتیجه گرفتم خیلی پزشک خوب و باسوادی هستن خیییلییییی یه پزشک کاملا با صبر و حوصله

2728

خواهر من با پسر عمومون ازدواج کرده برای آزمایش بهشون آزمایشگاه سیتوژنومو معرفی کردن رفتن اونجا آزمایشو اینا برای قبل از بارداریو آمینوسنتزم همون سیتوژنوم رفت نزدیک پل گیشاست خدارو شکر برای خواهر من که مشکلی به وجود نیومد

سلام من بیمار دکتر پاک روش هستم . دوبار سقط داشتم و الان که اقدم کردم برای بارداری برام آزمایش ژنتیک ...

سلام. با مركز مشاوره ‍ژنتيك بيمارستان صارم تماس بگيريد تلفن 4702 داخلي 1515

دکتر کامران بهادری مشاور ژنتیک بالینی و پزشکی بیمارستان فوق تخصصی زنان صارم
سلام ؛ من دیروز رفتم غربالگری سه ماهه اول و دکتر طهماسب بهم گفتن بچه ام مشکل داره و باید سقط بشه😭😭 ...

سلام. با مركز مشاوره ژنتيك بيمارستان صارم تماس بگيريد. تلفن 4702 داخلي 1515

2740
سلام مرسی از همتون که انقدر خوبین مری جون بخدا خیلی گرفتارم این تاپیک هم اگه دقت میکردی کله سحر ایج ...

سلام بچه ها دختر دایی من ازمایش قبل ازدواجو انجام داده بهشون گفتن که خون هاشون بهم نمیخوره نمیتونن ب ...

2706