2733
2739
سلام بچه ها دختر دایی من ازمایش قبل ازدواجو انجام داده بهشون گفتن که خون هاشون بهم نمیخوره نمیتونن ب ...

سلام 

من آزمایشگاه دکتر زینلی رو پیشنهاد میدم تماس بگیرید راهنماییتون میکنن 

88939140

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان من دکتر مقدمو طبق تعریفایی که اینجا ازشون شنیدم رفتم مطبشون واقعا عالی بودن خیلیییی علمشون قوی بود ممنون که ایشونو معرفی کردید بهم شخصی هستن که وقت زیاد میذارن برای بیمار برعکس دکترای دیگه من چندبار رفتم دکترای دیگه ولی همشون از سر وا کردن...توصیه میشه برید پیش ایشون

2728

خواهر من برای مشاور قبل از ازدواج رفت مرکز ژنتیک سیتوؤنوم  یکی از بهترین مراکز ژنتیک کارشون عالی آدرسش فک کنم صمت تقاطع جلال آل احمد یه شمارش و که تو گوشیم دارم اینه 88631197

نمونه برداری از مایع آمنیوسنتز یا مایع دور جنین کرج کجا برم

09192955748

مشاوره و وقت دهی 

آقای موسوی کارشناس رادیولوژی

هیستروسونوگرافی و هیستروگرافی یا عکس رنگی رحم یا (HSG) با بی حسی یا بیهوشی ، بدون درد و بدون خونریزی ، با کتتر  مخصوص در کرج ، فردیس ، تهران

سونوهیسترو گرافی  توسط پزشک متخصص خانم.

09123596164  خانم گودرزی کارشناس رادیولوژی مشاوره تخصصی برای هیستروگرافی . داکتوگرافی . هیستروسونوگرافی .

مشاوره تلفنی ، پیامکی و تلگرام

@akserahembidard

http://iumsradiology88.blogfa.com

عکس رنگی رحم

واسه ژنتیک فقط آزمایشگاه سیتوژنوم عالیه مخصوص این کار عزیزم خیلی این آزمایشگاه خوبه 

تهران – تقاطع جلال آل احمد و چمران شمال – جنب پل گیشا – کوی پروانه – ساختمان پزشکان چمران – طبقه ۴ – واحد۲۸

۰۲۱۸۸۶۳۱۱۹۷

سلام من به تازگی آزمایشگاه ژنتیک دکتر زینلی رفتم برای مشاوره ازدواج فامیلی خیلی راضی بودم هم از طرز برخورد پرسنل و به خصوص پزشک مشاور 

هم اینکه چند نفری که اونجا بودن و نوبت داشتن سالها پرونده داشتن اینجا و خیلی تعریف میکردن 

2740

چقدر خنده‌دار بعضی‌ها تو نی‌نی سایت تبلیغ می‌کنن.

برام جالبه یعنی نوک سوزن بازاریابی بلد نیستن!

باز هم اون‌هایی که مستقیم تبلیغ می‌کنن حداقل آبروی خودشون رو می‌خرند.

دوستان دکتر طهماسب‌پور که خودشون کلینیک ژن تو بلوار کشاورز (بین کارگر و جمال‌زاده) رو معرفی می‌کنند و قبول دارند.

من این هفته سونوی غربالگری سه ماهه رو رستاک انجام دادم و برای آزمایش خون رفتم کلینیک ژن

2706