2733
2734

دکتر اسدی تو ۱۷شهریور . متخصص اعصاب و روان

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

ببین عزیزم من یه دکتر بهت معرفی میکنم  کترش در حد معجزس متخصص اعصاب و روانه دکتر مجید ترابی بزن نت آدرس مطبشو میده جاشو عوض کرده خییلی عالیه قرص الکی نمیده که بعدش وابستش شی یا فقط بخوابی 

خدایا... حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد💚💚🍃الله 
ببین عزیزم من یه دکتر بهت معرفی میکنم  کترش در حد معجزس متخصص اعصاب و روانه دکتر مجید ترابی بزن ...

واقعا؟ شما نتیجه دیدین ؟ شوهرم راضی نمیشه بره من برم به حرفام گوش میده؟

شما نتیجه دیدین؟

خواهرشوهر خواهرم وضعش خرابه خراب بوی چند بارخودکشی کرد و .... خیلی وضعش خراب بود در حدی که وسواس فکری شدیدی داشت با گفتن حل نمیشه رفت اون دکتر حالش بهتر شد هیچ دخترم زایید یه پسر داشت بعد اون از وسواس فکری کنار همسرش نمیخابید.

دکتر محبوب اسدی

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
واقعا؟ شما نتیجه دیدین ؟ شوهرم راضی نمیشه بره من برم به حرفام گوش میده؟

آرهدعزیزم یعنی من روز و شبم دعا در حق این دکتره ملی هم از بقیه شهرا میان مطبش ..برا من از خدا بود پیدا کردن این دکتر انشالله بزا شما هم جواب میده و مشکلتون حل میشه 

خدایا... حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد💚💚🍃الله 
خواهرشوهر خواهرم وضعش خرابه خراب بوی چند بارخودکشی کرد و .... خیلی وضعش خراب بود در حدی که وسواس فکر ...

خدارو صد هزار مرتبه شکر 

خیلی سخته واقعا . دردی هست که تا از نزدیک نبینی نمیدونی چی میکشن

2706