2737
2734
عنوان

کینه

152 بازدید | 8 پست

من بعد زایمانم‌ از نزدیکام چیزایی دیدم که نمیتونم ببخشمشون جالب اینه که بچه شش ماهم هر وقت با اونا رفتامد کنیم اذیته و همش گریه میکنه و نق میزنه میخوام این کینه رو از وجودم پاک کنم چجوری؟

کاش همسرو مخصوصا مادرم منم دست از کینه بر میداشتن

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
می دونی خیلی سخته آدم از نزدیکاش بدی ببینه انگار تا ابد کاراشون تو ذهنت میمونه  انشاالله مشکلش ...

آخ دست رو دلم نزار که خونه خدا فقط خودش درست کنه بسلامتی و دلخوشی ان شاالله

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)
عزیزدلم سعی کن به خاطرآرامش خودت وبچت بدیاشونوفراموش کنی تابتونی باآرامش بچتوبزرگ کنی چون این طوری ت ...

تا وقتی نبینمشون خوبم  چون بهش فکر نمیکنم اما هر موقع تصمیم گرفتم مثل قدیما باهاشون راحت باشم نتونستم اخه اشتباهاتشون نمیپذیرند خودشون پشیمون نیستند

2740
تا وقتی نبینمشون خوبم  چون بهش فکر نمیکنم اما هر موقع تصمیم گرفتم مثل قدیما باهاشون راحت باشم ن ...

اگه واقعافکرمیکنی درحقت ظلم شده ونمیتونی ببخشی مثل قبل باهاشون راحت نباش ولی یه جوری هم رفتارکن که انگاربرات مهم نیست خودت بی خیال وعادی نشون بده اززندگیت لذت ببر