2733
2734
عنوان

کسی تو دوران بارداری کیست داشته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 164920 بازدید | 171 پست
شبنم جان من الان باردارم و کیست هم دارم . هفته های اول 8 سانت بود اما الان که ماه 8 هستم تقریبا نص ...

سلام خانومي منم تو ٥ هفته و ٥ روزم هستم كيست هشت ونيم ميلي دارم دكتر گف ١ ميل بزرگ شده دارو هم نداره ، نگرانم تو چيكار كردي كه كيستت بزرگ نشد؟چي خوردي چي نخوردي ؟

تيكرواسه تولد دخترمه ،من به دستان خدا خيره شدم معجزه كرد   
سلام خانومي منم تو ٥ هفته و ٥ روزم هستم كيست هشت ونيم ميلي دارم دكتر گف ١ ميل بزرگ شده دارو هم نداره ...

سلام عزیزم.من کار خاصی نکردم و دارویی هم مصرف نکردم . دکتر گفت به مرور کوچک میشه و خودش آب میشه . مال من تو عمل سزارین هم زمان کیست رو هم خارج کردند

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم.من کار خاصی نکردم و دارویی هم مصرف نکردم . دکتر گفت به مرور کوچک میشه و خودش آب میشه . ما ...

درد داشت بعد عمل ، عملش ترسناكه ؟

تيكرواسه تولد دخترمه ،من به دستان خدا خيره شدم معجزه كرد   
درد داشت بعد عمل ، عملش ترسناكه ؟

نه بابا . چه دردی؟!!!! اگر هم درد داشته در برابر درد بخیه های سزارین ناچیز بوده و متوجه نمیشدم

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

2731

سلام

درمان عفونت واژنینال : برای درمان عفونت باید واژن را بخور دهید که برای این کار باید 1 الی 2 عدد عنبر نسارا خشک شده را روی وسلیه ای که برای دود کردن اسپند و کندر استفاده می شود دود کرده و در زمانی که دود زیادشد داخل شیشه ای با دهانه گشاد بریزید سپس دهانه شیشه را مقابل واژن بگیرید این عمل را هر روز دو بار مصرف نمایید تا کاملا اثرات عفونت از بین برود این دستور در درمان کیستهای رحمی نیز موثر است.

اگر خواستید به صورت ارگانیک کسی سراغ دارم واقعا فوق العاده هست.

اگر خواستید با شماره 09162989604 تماس بگیرید سفارش بدید براتون ارسال میکنن.

شبنم جان من الان باردارم و کیست هم دارم . هفته های اول 8 سانت بود اما الان که ماه 8 هستم تقریبا نص ...

کیست شما چه نوعی بود؟ با سزارین برداشتن زمان زایمان بیشتر میشه؟ بیهوشی داشتین؟ دکترتون و بیمارستان میتونید بگید؟ ممنونم 

سلام خانومي منم تو ٥ هفته و ٥ روزم هستم كيست هشت ونيم ميلي دارم دكتر گف ١ ميل بزرگ شده دارو هم نداره ...

کیست شما چه نوعیه؟؟ قبل بارداری کیست داشتی؟ سونوگرافی قلب هفته چند رفتین؟ سونوگرافی شکمی یا واژینال انجام دادین؟

نه بابا . چه دردی؟!!!! اگر هم درد داشته در برابر درد بخیه های سزارین ناچیز بوده و متوجه نمیشدم

مگه موقع بخیه سزارین فهمیدی اصلا 😑 

من که تا ۲ ساعت بی حس بودم

خدایا مواظب گلهای زندگیم باش 👫 رهام و نهال😍😍
2738
سلام بچه ها من تازه عضو شدم سه ماهه باردارم دیروز که سونو بودم بهم گفتن یه کیست تقریبا5 سانتی تو تخم ...

عزیزم دکتر بخاطر کیست تخمدان چه دارویی بهت داده؟

سلام،میشه برا سلامتیه نینیم یک صلوات بفرستین؟
2706