2737
2734
عنوان

کسی تو دوران بارداری کیست داشته؟

164797 بازدید | 171 پست
سلام
بچه ها من الان هشت هفته ام هستش و در تخمدان سمت چپم یک کیست هست هم درد دارم هم اذیتم میکنه
میخوام بدونم کسی بوده که مثل من بوده باشه کم کم خوب شده باشه
دکتر بهم گفته خودش خوب میشه ولی الان که سه هفته از تاریخ اخرین دکترم گذشته خوب نشدم
کلا دارم دیونه میشم و اذیتم میکنه
ترخدا اگر کسی چیزی میدونه راهنمایی کنه نگران خوب و بدش نباشه شما فقط بگید مشکل تا چه قدر جدیه بقیه اش و به خودم بسپارید و الکی فکر نکنید با گفتن حقیقت ممکنه من دق کنم نه ترخدا فقط راستشو بگید
ممنونم
سلام شبنم جان ..اول از همه تبریک میگم بارداریتو بعد هم اینکه من تجربه بارداری رو هنوز ندارم ولی شنیدم که کسایی که کیست دارند و باردار شدند کیست به مرور زمان از بین رفته ..شما هم نگران نباش انشالله که مشکلی پیش نمیاد این استرسی که داری از هر چیز برای جنینت خوب نیست ..

راستی یه سوال دارم ازت چون خودمم کیست دارم و باید تا چند روز دیگه عمل بشم میخواستم بدونم پریود شما منظمه ؟ و اینکه برای اینکه باردار بشی دارو مصرف میکردی؟ چون من شنیدم با وجود کیست بارداری اتفاق نمیوفته

ممنون میشم جواب بدی..
سارا جان ممنون که جواب دادی
اره عزیزم من پریود منظمی داشتم و این کیستی که تولید شده به احتمال زیادبه خاطر خوردن قرص کلومفین هستش و چون کلومفین باعث میشه بیشتر تخمک گذاری انجام بشه این کیست تولید شده
من قبلش کیست نداشتم عزیزم بعد ش کیست تولید شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام.عزیزم چقدر بزرگش کردی قضیه رو.لذت خبر مادرشدنت رو با این چیزا خراب نکن.تبریک میگم بهت به سلامتی ایشالله.من خودم پریم منظم بود.اوایل بارداریم کیست داشتم.دکی هیچ دارویی نداد گفت خودش خوب میشه اصلا فکرشم نکن.یه مدت بعد خودش رفع شد نمیدونم چه مدت چون کلا فراموشش کردم.بعدم عزیزم کیست که رد نداره.خود دکی میگفت خیلیا کیست دارن و خودش رفع میشه و خود طرفم متوجه نمیشه.درد اگه زیر دلت باشه یا کمردرد داشته باشی واسه بارداریه نه کیست.چون منم اولای بارداریم زیر دلم درد مکرد.وموقع فعالیت کمرم درد میگرفت.الان تو ماه نه هستم.از کیستم خیلی وقته خبری نیست.باز اگه نگرانی سونو که رفتی سال کن.
امروز، اولین روز بقیه عمر شماست!
شبنم جان من الان باردارم و کیست هم دارم . هفته های اول 8 سانت بود اما
الان که ماه 8 هستم تقریبا نصف شده ( 4 cm).............. زمان زیادی طول می کشه که کیست خود به خود از بین بره
چون کیست داری باید خیلی احتیاط کنی ... استراحتت را بیشتر کن ... زیاد پیاده روی نکن و چیز سنگین اصلا بلند نکن چون ممکنه کیست دور خودش تاب بخوره و یا خدا نکرده بترکه و مشکل ایجاد کنه ... در ضمن نزدیکی هم بهتره نداشته باشی ...
کیست هایی مثل کیست من که سایز بزرگی داره و تو بارداری بوجود آمده ممکنه تا آخر بارداری از بین نره . به همین خاطر مجبورم سزارین کنم که هم زمان کیست را هم از تخمدان خارج کنند

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

2738
شبنم جون
بارداریت مبارک
منم وقتی باردار شدم متوجه شدم کیست دارم
یعنی درد زیادی داخل تخمدان سمت راستم حس میکردم
سونو که رفتم دکترم گفت یه کیست کوچیک داخل تخمدانت هست و بهم اطمینان داد که جای نگرانی نیست
من او.ایل زیاد درد داشتم
کم کم دردم کمتر شد و تقریبآ اواخر 6 ماهگی دیگه دردی نداشتم
سلام بچه ها من تازه عضو شدم سه ماهه باردارم دیروز که سونو بودم بهم گفتن یه کیست تقریبا5 سانتی تو تخمدان سمت چپم دارم دکتربهم قرص داده هی زیرشکمم درد میکنه اونایی که کیست دارن اگه میشه منم راهنمایی کنند
عاشقانه هایم تمامی ندارد وقتی تو و نی نی مون زیباترین اتفاق زندگیم هستین...
آذین جان دکترت گفته باید سزارین کنی؟؟ یعنی کیست منم از بین نره باید سزارین کنم؟ هرچند من از طبیعی میترسم
عاشقانه هایم تمامی ندارد وقتی تو و نی نی مون زیباترین اتفاق زندگیم هستین...
خوشبحالتون که کیستتون با قرصا از بین میره.منه بدبخت بمن گفتن لاپاراسکپی بشم خیلیم میترسم خدا بهم رحم کنه 😢😢😢 ولی شنیدم شکم ادمو باد میکنن و دستگاه وارد شکم میکنن درد دارن 😢😢😢
2706