2733
2739

هرچی بذاری تا دو میپزه

خوراک لوبیا

عدس پلو

لوبیا پلو

قیمه پلو

استانبولی

کوکو

املت

با آدم بی منطق بحث کردن مثل چایی دم کردن با آب سرده . ظاهرا داری همون کارو انجام میدی ولی عمرا به نتیجه دلخواه برسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

ما ك كباب ميبريم بيرون.فقط بايد برنج بزارم

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏

من یه ساعته هی میگه مامان بو حلوا میاد....بعد یه کم گذشت گفتم نه...شبیه بوی سوختنیه فک کنم حلواهه سوخت...

ناهار ما عدس پلو بود سوخت....مامانم درحال چرخیدن تو اینستا خیلی ریلکس گفت عاطفه بیا زیر برنجو خاموش کن  بنظرم سوخت....

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن
2740
هرچی بذاری تا دو میپزه خوراک لوبیا عدس پلو لوبیا پلو قیمه پلو استانبولی کوکو املت

قیمه تا 2؟؟؟

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن
2706