2733
2734
عنوان

خواهرم میگه خاستگارت نگام کرده.....

| مشاهده متن کامل بحث + 725 بازدید | 78 پست

اشکال نداره. شاید یکمی حسودیش شده. خواهر منم وقتی بابای شوهرمو دید، من تا اون موقع ندیده بودمش. بهم گفت خیلی بد بود و این حرفا ولی هیچم اینجوری نبود. خواهر منم شوهر داشت اون موقع.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یه خاستگار برا خاهرم اومد مادر پسره با خاهراش همش منو نگا میکردن😓 بعدم گفتن اگه اشکال نداره د ...

معمولا توخواستگاری فقط اون دختره میره که واسش خواستگاراومده نه همه

همسرم آرامش زندگی من😍😍😄
2728
بعضی زنا کلا هیزن بد نگا میکنن من یه خواستگار اشنا داشتم اونقدر که مادره منو بد نگا میکرد پسرش بد ...

من تو برخورد اول مادرش ادمد منو دید به امام حسین مجبورنیستم اینجا قسم بخرم ولی ب امام حسین خیلی عادی اطرافو نگاه میکردو منو نگاه میکردو خیلی عادی رو یه نیکمت تو دانشگاه ازم خاستگاری کرد اینطوری نیست میدونم اخه

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم           

مم شوهرم فبل عقدمون عاشقم شده بود یه پنج سالی ندیده بود منو  ولی هی میشنیدن ک خانوادم میگفتن وقت ازدواجش نیس خانوادشم پا پیش نمیزاشتن 

تا اینکه شوهرم ب واسطه خواهر بزرگش خانوادشو راضی میکنه بیان خواستگاری .

روز اول واس اشنایی اومده بودن (خانوادش فامیل دورن در ارتباط نبودیم و منو خیلی خیلی کم میدیدن).این اجی من میره ازشون پذیرایی کنه اینا همه ب شوهرم اشاره میکردن اینه ؟؟اگه اینه بریم . اونم میگفت ن تورو خدا نمیدونم این کیه ولی این خودش نیس . خواهرم ازدواج کرده مو رنگ اینا . بزور نگهشون داشت تا من اومدم  تو منو دیدن خیالشون راحت شد مخصوصا شوهرم ترسید پاشن برن 😂😂😂😂

#همسرم💑... #پادشاهِ قلبمه❤... #دلیلِ بودنمهِ😗... #همه وجودمهِ😘... #دلیلِ تپش قلبمهِ❤... 
2738
من یه خاستگار برا خاهرم اومد مادر پسره با خاهراش همش منو نگا میکردن😓 بعدم گفتن اگه اشکال نداره د ...

خواهرم یه خواستگار داشت پاپیچ شدید بود اون خواهرم که شوهر کرد سال بعدش همون ادم اومد خواستگاری من 😐😐😐😐خیلیم اصرار داشت دقیقا همون حرفای سری قبلو میزد با تفاوت اینکه اسم منو میگفت باور کن میترسم اون زن نگیره تا بزرگی خواهرزادم بیاد خواستگاری خواهرزادم 😐😂سمج به این میگن واسشم فرقی نداشت کدوممون فقط رو نوبت حساس بود خیلی 😂😂😂نوبتی میومد 

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
معمولا توخواستگاری فقط اون دختره میره که واسش خواستگاراومده نه همه

نه دیگ چون اونا برا اشنایی اولیه اومده بودن و همه خانوم بودن منم بودم😁

میشه برا ارامش دلم یه صلوات بفرستی 😔                   خداجونم تنهام نذار😢💔
جهنم ک نگاه کرده بیکاریا

نگاه کردن اون برام مهم نیست ادم ب پی پیم نگاه میکنه ولی فک کن من منتطر شندین چ چیزایی بودم🙂😐

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم           
خواهرم یه خواستگار داشت پاپیچ شدید بود اون خواهرم که شوهر کرد سال بعدش همون ادم اومد خواستگاری من 😐 ...

😂😂😂😂😂وای لنتی

بعد چیشد؟

میشه برا ارامش دلم یه صلوات بفرستی 😔                   خداجونم تنهام نذار😢💔