2733
2739
عنوان

خواهرم میگه خاستگارت نگام کرده.....

| مشاهده متن کامل بحث + 725 بازدید | 78 پست
حتما خواسته خودی نشون بده بگه من خواهان دارم ولش کن بزار دلش به همین چیزا خوش باشه

والا چی بگم فدات ادم توقع داره خواهرش براش خوشجالی کنه  البته هستین بگم شغل عشقم و پدرش چیه،؟

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😂😂😂وای لنتی بعد چیشد؟

هیچی دیگه گفتم که همچنان مجرده بعد جواب رد من  البته سنشم زیاد نیستا خانوادش از هجده سالگی دنبال زن دادنش بودن 😐😂من خودمم مجردم البته

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
نگاه کردن اون برام مهم نیست ادم ب پی پیم نگاه میکنه ولی فک کن من منتطر شندین چ چیزایی بودم🙂😐

من خواهرم ۵سال ازم بزرگتره ومجرد من عروسی کردم یک ساله اصن چیزی نمیگفت توخواستگاریام ولی باز یکم غرمیزدشوهرم میومد خونمون (اخه هرروز میومد)میگف من راحت نیستم من کلی ناراحت میشدم.حق داری ناراحت شی

همسرم آرامش زندگی من😍😍😄
2728
خواهرم یه خواستگار داشت پاپیچ شدید بود اون خواهرم که شوهر کرد سال بعدش همون ادم اومد خواستگاری من 😐 ...

منم یه پسر عمه دارم به ترتیب از همه مون خواستگاری کرده ،بی شرف بهم می گفت عاشقت شدم 😂😂😂کلا براش فرقی نمی کرد فقط می خواست تز خونواده ی ما زن بگیره

اسی عکس پروفایلتو دیدم یاد دوستم افتادم با این عکس یه پیج غیک ساخت دوس پسرشو امتحان کنه 😂😂پسره اس ...

اتفاقا ازم پرسیدن گفتم ک مال من نیست ولی حس و حال عکسش قشنگ بود

هیچی دیگه گفتم که همچنان مجرده بعد جواب رد من  البته سنشم زیاد نیستا خانوادش از هجده سالگی دنبا ...

یاد حبیب لیسانسه ها افتادم😁😂😂😂😂😂

میشه برا ارامش دلم یه صلوات بفرستی 😔                   خداجونم تنهام نذار😢💔
2738
منم یه پسر عمه دارم به ترتیب از همه مون خواستگاری کرده ،بی شرف بهم می گفت عاشقت شدم 😂😂😂کلا براش ف ...

مث پسر عموی عنتر من خودم براش پادرمیونی میکردم دخترا بش پا بدن ازش تعریف میکردم به خودم پیشنهاد  دادگفتم  جمع کن باو

منم یه پسر عمه دارم به ترتیب از همه مون خواستگاری کرده ،بی شرف بهم می گفت عاشقت شدم 😂😂😂کلا براش ف ...

😂😂😂😂ادم حس جنس مغازه بودن بش دست میده لعنتیا هیچ خجالتم نمیکشن😂

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
یاد حبیب لیسانسه ها افتادم😁😂😂😂😂😂

😂😂😂😂😂دقیقا همینه امسال با یه دختره دوس بود که میخواس بگیرتش باباش زد پس کله اش فرستادش یه شهر دور که از سرش بپره 😂

شغل پدرشوهرم ریاست یکی از شعبه های بانک ملی 

شغل شوهر اینده سپاهی  خییییلی معروف و سرشناسن شهرمام کوچیکه بیشتررر الیته جالب اینجاس ۵ سال پیش هیچکدوم ازینارو نمیدونستمو دوسش میداشتم

😂😂😂😂😂دقیقا همینه امسال با یه دختره دوس بود که میخواس بگیرتش باباش زد پس کله اش فرستادش یه شهر د ...

😆😆😆😆بیچاره

میشه برا ارامش دلم یه صلوات بفرستی 😔                   خداجونم تنهام نذار😢💔