2733
2734
عنوان

امروز تو جاروبرقیمون یه چیزی دیدم😰

| مشاهده متن کامل بحث + 69951 بازدید | 427 پست

بعد چند ماه کاری پیش اومد رفتیم خونمون کلید یدکی خودمون داشتیم هر چی تو قفل میخواستیم بچرخونیم باز نشد فهمیدیم از اون طرف کلید تو قفل در زدیم باز نکردن ک یهو اقاهه زنگ زد گفت شما پشت درین گفتیم اره .. اینم بگم اقاهه خونه طبقه بالاشو داده بود اجاره چون اسانسور نداشت رفت جای دیگه هم کف.... خلاصه گفت ک یکی از اشناهامونه اومده ی خانم بنده خدا میترسه شماها برین اون ناهارشو میخوره میره

😆
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم روز خونه نبودی درست؟ قبل رفتن هم جارو رو خالی کردی درست؟؟؟ چرا باز الان خالی کردی جاروتو ؟ وسو ...

هی تند تند خالی میکنی چیز میز میبینی دیگه🤔

خدا جونم مراقب دلخوشیام باشیآ💋
2728

خلاصه منم بدجور داغ کرده بودم هوا هم گرم بود رفتیم سوار ماشین شدیم رفتیم مطب دکتر بدون هیچ استراحتی وقتی هم اومدیم خونه اون خانمه رفته بود باورتون نمیشه انگار چند نفر تو اون خونه بودن چون انواع مدل تار مو پیدا کردم فرشا پر مو بود حموم کثیف بود ملافه ها کثیف بودن از همه بدتر رو رخت خواب نجاست بود 🤢

😆

یکی بگه کش و گل چیه ؟😯

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
2738
گِل 😨 و کش پلاستیکی.. تاحالا توخونم کش این شکلی ندیده بودم😨

نمیخوام بترسونمت اما کار جن نیس ی حورایی شاید مربوط ب سحرو جادو باشه عزیزم مراقب باش مدام چهارقل بخون فوت کن ب چهارگوشه خونت و خودتون 

🍃🍀بیقراره آرامش اسمتم خـــــــــــــدا😘😘 دستام رو ب قدرت تو بالا اومده دستمو بگیر🍀🍃یاارحم الراحمین🌺🌺🍁
2706