2733
2739
عزیزم سونوی معتبررفتین که بااطمینان گفتن پسره آخه دکترسونوی منم مطمعنی حرف میزدگفت این بچتم پسره ولی ...

سونوی منم جای خوبی بود بند ناف بین پای بچه بوده پاشم کامل جفت شده و بسته بوده.دختر من الان ۴ سالشه.عزیزم هیچوقت سر جنسیت حساس نشو خدا خودش بهتر میدونه به کی چی بده فقط دعا کن سالم باشه و صالح انشاالله

سونوی منم جای خوبی بود بند ناف بین پای بچه بوده پاشم کامل جفت شده و بسته بوده.دختر من الان ۴ سالشه.ع ...

میدونم عزیزم سلامتیش ازهمه چی برام مهمتره خدااول بهش سلامتی بده به خدانمیدونم چکارکنم دست خودم نیس دوتاپسردارم دوست داشتم این یکی دخترباشه چون حاملگی برام خیلی سخته این حاملگیمم خداخاسته بودبچه داشتم شیرمیدادم هرکارمیکنم باهاش کناربیام ولی شیطون لعنتی نمیزاره نمیخام خداازم ناراض باشه خیلی احساس تنهایی میکنم گریه میکنم تاآروم شم نمیخام ناشکری کنم چون واقعابچمودوست دارم ولی چکارکنم بازاین دلم دوباره منوچی بگم برام دعاکن عزیزم دعاکن خداخیرومصلحتشوبرام بیاره فک کنم افسردگی شدیدگرفتم توشرایطی هستم که خیلی تنهام هیچکسم کنارم نیس  این بارداریم خیلی سخت میگذره برام 😔ببخشیدکه طولانی شد

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونم عزیزم سلامتیش ازهمه چی برام مهمتره خدااول بهش سلامتی بده به خدانمیدونم چکارکنم دست خودم نیس د ...

حالتو میفهمم خاله خودم دوتا پسر داشت سومی هم شد پسر خیلی غصه خورد ولی الان که سه تاشون بزرگ شدن میگه خدا میدونست من نمیتونستم دختر بزرگ کنم واسه همین نداد.حالا دو تا نوه دختر داده بهش عاشقشونه

حالتو میفهمم خاله خودم دوتا پسر داشت سومی هم شد پسر خیلی غصه خورد ولی الان که سه تاشون بزرگ شدن میگه ...

آره عزیزم خداچیزی رومیدونه که مابنده هاش نمیدونیم قربون خداوحکمتاش برم من فقط میخام سلامتی به من وخانواده ام بده چون بزرگترین نعمتش همین سلامتیه ازینکه توتاپیکم منوهمراهی کردین خوشحال شدم وخیلی ازتون ممنوووونم ان شاالله به خاسته های دلتون به خیروخوشی برسین😍😊💖♥️

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  
2728