2737
2739
من به همه گفتم 🙄🙄 خدا کنه هفته دیگه تو آنومالی تایید بشه وگرنه باید به صد نفر توضیح بدم

نبایذ میگفتی من خودمم زیاد دل نبستم گفتم اشتباه میشع شایذ

شوهرم میگه زندگیمونو نی نی سایت خراب میکنه   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جاریه من تو ۱۲ هفته گفتن صددرصد پسره اونم از خوشحالی به همه گفت اما هفته ۱۸ گفتن دختره، احتمال اشتباه زیاده، انشالله سالم باشه

تو دنیای دلواپسی های من فقط فکر تو مثل آرامشه❤️
واسه خواهرم هر دوتا بچه شو اشتباه گفتن چه دختر چه پسر،ولی وقتی گفتن پسره احتمالش کمتره اشتباه گفته ب ...

یعنی بچشون دختربوده بهش گفتن پسره

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  
2728
شماچه موقع بهت گفتن پسرچندهفته بودین سونوی دوباره حتمابیایین همینجابگین

من 12 هفته سه روزم بود nt گفت احتمال پسر بودنش بالاست 

حالا دوشنبه نوبت انومالی دارم 

شوهرم میگه زندگیمونو نی نی سایت خراب میکنه   
جاریه من تو ۱۲ هفته گفتن صددرصد پسره اونم از خوشحالی به همه گفت اما هفته ۱۸ گفتن دختره، احتمال اشتبا ...

آمین به منم گفت احتمال زیادتوبرگه درج نکرد

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  
2740
نبایذ میگفتی من خودمم زیاد دل نبستم گفتم اشتباه میشع شایذ

منم به کسی نگفتم حتی به خواهرمام چون دلم واقعادخترسالم وصالح ازخدامیخاد

من تا هفته ۱۸ بهم گفت پسره ولی دختر بود.ولی بچه اولمو هفته ۱۲ گفت پسره پسرم بود.بنظرم تا آنومالی صبر ...

اولین دفعه که بهتون گفتن پسرچندهفته بودین سونوی معتررفتین بهتون صدرصدگفت پسره

دختر گفتن پسره،پسرشو گفتن دختره،خواهرم اصلا به سونو دیگه اعتماد نداره،البته بچه ش به پشت بود یه بارم ...

نمیدونم دکترسونوی منم انگارمطمعن بودپسره ولی گفت به احتمال زیادتوبرگش جنسیتودرج میکنه ولی چون احتمال دا درجش نکرد

نمیدونم دکترسونوی منم انگارمطمعن بودپسره ولی گفت به احتمال زیادتوبرگش جنسیتودرج میکنه ولی چون احتمال ...

خواهرشوهرمنم بهش گفته بود احتمالا دختره ولی توبرگش نزده بود رفته بود جایی دیگه پسربود

زندگیه دیگه آدم میسازه تقدیرمیخنده
اولین دفعه که بهتون گفتن پسرچندهفته بودین سونوی معتررفتین بهتون صدرصدگفت پسره

بچه دوممو هفته ۱۶ با اطمینان گفت پسر که تو انومالی معلوم شد دختره.خواهرشوهرم تا شش ماهگی معروفترین دکترای زنان بهش گفتن دختر بعد شش ماهگی یهو دیدن پسره.زن داداش خودم سه تا سونو داد گفتپ پسر موقع زایمان دیدن دختره البته اونموقع انومالی نبود.بنظرم خیلی به وضعیت قرار گیری جنین بستگی داره.انومالی که جنسیت بهت گفت مطمئن شو چون اون دقیق داخلو میبینه

بچه دوممو هفته ۱۶ با اطمینان گفت پسر که تو انومالی معلوم شد دختره.خواهرشوهرم تا شش ماهگی معروفترین د ...

عزیزم سونوی معتبررفتین که بااطمینان گفتن پسره آخه دکترسونوی منم مطمعنی حرف میزدگفت این بچتم پسره ولی احتمال زیادم گفت آنالومی روشماچندهفته رفتین وسوال آخراینکه شماچه سالی سونوگرفتین که سالهای پیش یاالان ببخشیدکه سوال زیادکردم ولی ممنون میشم همشون روجواب بدین گلم کااااااااش ازمنم اشتباه بشه کاااااش خداجووون به دختردارشدنم به خیرراضی باشه چون دختربزرگترین نعمت توی هرخونست ومن کمبودشوخیلی احساس میکنم 😔خدایایعنی میشه یعنی میشه من به این آرزوم بارضایت کامل توبرسم 

2706