2703
2553
شوهرم چی بگه!؟اینا کلا همینن.روهم سوارن.اصلا مستقل نیستن.تنهایی ازپس هیچ کاری برنمیان.باید توهم باشن ...

خیلی بده اینجوری 

خوب شوهرت وایسه جلوشون بگه زن من حقی نداره برای شما کار کنه من این اجازه رو نمیدم بهش 

ینی چی شوهر خواهر شوهر بگه شما ناهار درست کنی من اصلا درک نمیکنم چنین چیزی رو 

گر نگهدار من آن است که من می‌دانم 😍شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😍
خیلی بده اینجوری  خوب شوهرت وایسه جلوشون بگه زن من حقی نداره برای شما کار کنه من این اجازه رو ...

دامادشون کلا پررو هستش.حرف زیاد میزنه کیه که اهمیت بده.شده مثل اینها.من خودم خیلی وقته که کاری واسشون نمیکنم چون شناختمشون.چندروزه پررشوهر بدبختمو ول کردن رفتن باخودشون نبردن.دلم واسش سوخت خیلی مومنه.بهش رسیدگی کردم.ولی دیگه واسم زور داره میگن ناهاردرست کن.جوری برخورد کردم که بگن نمیایم.الان زنگ زدم میگه بیرون خوردیم.شوهرش ازاون طرف میگه شام بذار😟😟🤕🤕خواهرشوهرم هم گفت اگه شام میذاری برو از یخچال مادرم بردار درست کن.رسما شامو انداختن گردنم‌‌.منم میرم از یخچال مادزشوهرم برمیدارم یه خوراک مرع ساده درست میکنم میذارم میام.خودشون برن بخورن و جمع کنن‌‌.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دامادشون کلا پررو هستش.حرف زیاد میزنه کیه که اهمیت بده.شده مثل اینها.من خودم خیلی وقته که کاری واسشو ...

من بودم درست نمیکردم چقدر پرو ان 

من بودم درست نمیکردم چقدر پرو ان 

وقتی به زبون دارن میگن زشته.اگه فقط خودشون بودن نمیکردم ولی با داماد کوچیکشون رودربایستی دارم.خیلی مجبت کرده به ما.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2456
وقتی به زبون دارن میگن زشته.اگه فقط خودشون بودن نمیکردم ولی با داماد کوچیکشون رودربایستی دارم.خیلی م ...

😤☹😩😬😧🤕😓