2410
2713

بچه ها این رو برای دخترای مجرد مینویسم که ته دلشون خالی نشه

وگرنه میدونم مادر شوهر بد هم زیاده

خدا اصلاحشون کنه

مادر شوهر من زن خوبیه

مادر نمونه ایی هست

اهل زیر آب زنی نیست

گله و شکایتش رو به خودم میگه نه همسرم

بسیار صبوره

به خانوادم احترام میذاره، قدرشناسه اهل تشکر و قدردانیه

خیلی منظم و خوش قوله

خدا خیرش بده

الهی خدا نصیب دختران مجرد کنه

الهی اگه بین شما کسی هست که در رنجه، خدا دلشو شاد کنه

من اینجا ریشه در خاکم، من اینجا عاشق این خاک ، اگر آلوده یا پاکم، من اینجا تا نفس باقیست میمانم، من از اینجا چه میخواهم نميدانم. ......

مادر شوهر عروسمون خیلی خوبه!😂😂😂😂

جدا از شوخی من که مادر شوهرم ندارم زن بابا شوهر دارم که مزیتش نسبت به مادرشوهر اینه که نه تنها خودت بلکه شوهر و خواهرشوهرها و برادرشوهر هم ازش بدشون میاد😀😀😀😀

ولی خدایی خواهر شوهر کوچیکم و برادرشوهر و جاریم خیلی خوبن😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا كمكت كنه عزيزم

ممنون فعلا ک خداروشکر گذاشته رفته مسافرت راحتم ولی برگرده 😔😔😔😤😤😤جهنم شده برام مشگل من اینه ک خیلی زبونش بده چیزی تودلش نیست فقط تو زبونش ک اونم زهره ک ادمو زجر میده 

زندگی رو دوست دادم چون دخترم هست .         از دست خیلی ها ناراحتم .              خواستی برام دعا کن ممنون 
2456
بچه ها این رو برای دخترای مجرد مینویسم که ته دلشون خالی نشه وگرنه میدونم مادر شوهر بد هم زیاده خدا ...

مادرشوهر منم دقیقا اینجوریه . ازش راضیم خدا هم ازش راضی باشه . ادم خوبو میگه خوب بدو میگه بد . 

بچه ها این رو برای دخترای مجرد مینویسم که ته دلشون خالی نشه وگرنه میدونم مادر شوهر بد هم زیاده خدا ...

من از مادرشوهر خودم دخالت نکردن رو یاد گرفتم

خیلی به عروسمون احترام میذارم

به خانوادش خیلی احترام میگذارم

چند باری باهام تندی کرده، ندید گرفتم

هیچ وقت حرفشو پیش برادرم نزدم

بی نهایت به بچشون محبت میکنم

من اینجا ریشه در خاکم، من اینجا عاشق این خاک ، اگر آلوده یا پاکم، من اینجا تا نفس باقیست میمانم، من از اینجا چه میخواهم نميدانم. ......

بچه ها همه ادمی ی قسمت بد و ی قسمت خوب تو وجودشون دارن که یک بکجایی میزنه بالا 

ولی خوب اونی که حداقل در ظاهر احترام نگه داره و یاد داشته باشه تو زندگی بقیه سرک نکشه فرهنگ بالاتری داره وگرنه همونم ممکنه ی جایی ک کم اورد ادم بدش بزنه بیرونو کنفیکون کنه 

انشالله که ماها بتونیم تو ابعاد زندگیمون ادم بده رو کنترل کنیمو سعی کنیم روزگار رو با اون خوبه سپری کنیم

فقط کافیه یاد بگیریم زندگی کسی ب ما مرتبط نیست 

احترام نگه داریم و قدر خوبیارو بدونیم

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
من زایمان کردم دختراش به زور آوردنش سرهم پنج دقیقه هم ننشست تا چهل روز هم خونه بابام بودم اگر بگی یک ...

نمیتونن عروسو بعنوان دخترشون بپذیرن بعدانتظاردارن عروس واسشون دختری کنه.بخدا کارهایی که واسه اون کردم واسه مادرخودم نکردم.آخرشم آدم بَده ایم😢من باخدا یه معامله کردم.گفتم من به اینها خوبی میکنم میدونم نمک نشناسن و نمیبینن تو که میبینی پس عوضش بهم سلامتی بده تا بتونم از پس زندگیم بربیام.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2714
نمیتونن عروسو بعنوان دخترشون بپذیرن بعدانتظاردارن عروس واسشون دختری کنه.بخدا کارهایی که واسه اون کرد ...

خدا بهت خیر بده 

مادر شوهر من علنی میگه تو مثل دخترم جلو همه اقوام هم گفته 

ولی کدوم مادری دخترش یه اشتباه میکنی میره دوتای دیگم میزاره روش پشت سرش حرف میزنه به کل فامیل بعدم فکر میکنه به گوش من نمیرسه  

یا مامسافرت میریم 10 روز یه بار زنگ نمیزنه حتی به بسرش بگه چیکار میکنین حالتون خوبه 

ولی دخترش که میره مسافرت صبح ظهر شب زنگ میزنه بهش 

خیلی دو رو و دو رنگه اصلا دلم نمیخواد به روش نگاه کنم هیچکاری هم براش نمیکنم خانواده خودم ارجحیت داره برام تااونا

گر نگهدار من آن است که من می‌دانم 😍شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😍
خدا بهت خیر بده  مادر شوهر من علنی میگه تو مثل دخترم جلو همه اقوام هم گفته  ولی کدوم ماد ...

مادرشوهرمنم همینه.الان چندروزه با دخترهاش رفته مسافرت نمیتونی تصور کنی چقدحالم خوبه.اونقد انرژی گرفتم کل ساختمونو ازبالا تا پایین شستم.به پدرشوهرم میرسم.خونشونو تمیز میکنم.وقتی نیست همه چی خوب و همه جا پر انرژی مثبته.وقتی هست فقط روزی یک بار میرم پایین.الان که نیست همش پایین پیش پدرشوهرمم.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
مادرشوهرمنم همینه.الان چندروزه با دخترهاش رفته مسافرت نمیتونی تصور کنی چقدحالم خوبه.اونقد انرژی گرفت ...

فقط میتونم بگم همه مادرشوهرا رو خدا به راه راست هدایت کنه 

اگرم نمیشه یه صبر جمیل به ما عروس ها بده که بتونیم کار ها و رفتارش رو تحمل کنیم 

من فقط خدارو هر روز شکر میکنم البته باز هم کمه که دورم ازشون من یه شهر دیگه هستم و اوناهم یه شهر دیگه هر وقت هم میایم شهرشون بعداز دوسه ماه میایم یه روز اونجامیمونیم دیگه میرم خونه مامانم

فقط میتونم بگم همه مادرشوهرا رو خدا به راه راست هدایت کنه  اگرم نمیشه یه صبر جمیل به ما عروس ه ...

خوشبحالت.قدر این آرامشو بدون.خیلی عصبیم میکنن.من بدبخت چندروزه که گذاشتن رفتن به پدرشوهرو برادرشوهرم رسیدم الان گفتم یه زنگ به خواهرشوهرم بزنم نگه نزدی.از اون ور شوهرش میگه بگو ناهار درست کن واسه ناهار میایم.من این چندروز خودم مریض بودم.کلی هم کار کردم دیشبم خونم هیئت بود نتونستم استراحت کنم.امروز حالم خوب بود وسرحال بودم باید واسشون ناهار درست کنم😭😭😭😭بعضی وقتها  باخودم میگم خدا میخواد تاوان گناهامو بگیره منو انداخته بین اینها.آخه این حداز عذاب نرمال نیست😢

خوشبحالت.قدر این آرامشو بدون.خیلی عصبیم میکنن.من بدبخت چندروزه که گذاشتن رفتن به پدرشوهرو برادرشوهرم ...

چرا باشکوه‌تر صحبت نمیکنی باهاشون صحبت کنه به نظرم که اصلا وظیفه تو نیست برای اونا غذا درست کنی خوب بیرون غذاشون رو بخورن بیان ٱه اینقدر بدم میاد ازاین آدمای آماده خور

چرا باشکوه‌تر صحبت نمیکنی باهاشون صحبت کنه به نظرم که اصلا وظیفه تو نیست برای اونا غذا درست کنی خوب ...

با شوهرتون منظورم بود

چرا باشکوه‌تر صحبت نمیکنی باهاشون صحبت کنه به نظرم که اصلا وظیفه تو نیست برای اونا غذا درست کنی خوب ...

شوهرم چی بگه!؟اینا کلا همینن.روهم سوارن.اصلا مستقل نیستن.تنهایی ازپس هیچ کاری برنمیان.باید توهم باشن.

2706