2777
2789
[QUOTE=101047314]اگر خوبه چرا دکتر تجویز نمیکنه  دکتر زیاد رفتم فقط دارو شیمیایی میدن

راجبش اصلاعات ندارم فقط میدونم خیلی حساسه نباید هرچیزی رو امتحان کنی به دردسر بعدش نمی ارزه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2 ماه زدم فرقی نکرده بودم..دیگه نزدم حالا اینبار که پریود شدم میخوام شروع کنم تا عید بزنم ببینم چی ...

اگر نتیجه گرفتی ب منم بگو من دوماهه استفاده مکنم داروهاشو هنوز سونو نرفتم ببینم خدا چ میخاد

باشه عزیزم حتما ..دعا کن این فیبرومای لعنتی ریشه کن شن... شما برا کیست استفاده میکردی؟

برا فیبروم خود درمانگاه بوعلی میگه دوتا قاشق غذاخوری روغن زیتون با زرده تخم بلدرچین یکی با ی ق چای خوری زاج با ی قاشق مربا خوری عسل سه روز اول پریودی بزن ک خوبه

خب کیست حتما خوب میشه امیدوار باش

امیدوارم چون قرص ال دی دوماه مصرف کردم ی دوره هم داروهای گیاهی از جاهای دیگه خوب نشده بود دکتر گفت باید عمل کتی😰خعلی نگرانشم فعلا فقط امید دارم با دوماه مثرف دارو بوعلی لاقل یک میل کوچک شده باشه کیسنم

2801