2737
2739
به من گفت چون بچه نداری زاج برات خوب نیست...طب سنتیم میگه زاج برا رحم خیلی مضره

اااا پس این اقاهه چرا ب من نگفت؟؟؟!!!منم ک بچه ندارم...البته شاید دیده بسیار سر سخته این کیستم 

شما وقتی رفتی از این برگه چاپی ها دادن؟؟؟!!البته ی چیزیم هستا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اااا پس این اقاهه چرا ب من نگفت؟؟؟!!!منم ک بچه ندارم...البته شاید دیده بسیار سر سخته این کیستم  ...

زاجی ک میدن با عسل و روغن زیتون و تخم بلدرچین قاطیه انگار ی جورایی همشون مرحم هستن برا زاج

2731
کیستت چه نوعیه؟ آره از اون برگه داد

والا نوعش هرجا رفتم نگفتن دکتره گفته بود از نوع گوشتیه ولی من هرچی تحقیق کردم نوع گوشتی ندیدم اندرومتوز دیده بودم گوشتی چیزی نشنیدم

2740
خب کنار دوسین حتما باید مصلحات بخوری مثل سردی...خیار ...لبنیات محلی ....

ممنون عزیزم😍

حالا بدبختی اینجاس تو دستورات بوعلی مگه ترشی جات و لبنیات بجز شیر نخور میوه جات سرد نخور حالا ک فعلا پیش میرم این چیزایی ک گفته ببینم چطو میشهتا اخرای ابان پیش پیرم

من از خود درمانگاه گرفتم  از این ماه میخوام استفاده کنم

عزیزم شما استفاده کری تاثیر داش من کیست دادم کیست ریز نمیدونم خوبه براش یا ن 

کاربریم از بهمن ۱۴۰۱ به دوستم قرض دهده بودم تاپیکاش برا من نیس راجبشون چیزی نمیدونم راجب عمل معده و.... الانم باهاش کات کردم کاربری جدیدشم ندارم ارش سوالتون بپرسم لطفا سوال نپرسین ازم مرسی 
عزیزم شما استفاده کری تاثیر داش من کیست دادم کیست ریز نمیدونم خوبه براش یا ن 

عزیزم من نشد دیگه استفاده کنم ولی بنظرم اون ۲ ماهی که قبلا میزدم خوب بود برام...اگه بشه دوباره میخوام برم ویزیت بشم ببینم بازم پماد تجویز میکنن

عزیزم من نشد دیگه استفاده کنم ولی بنظرم اون ۲ ماهی که قبلا میزدم خوب بود برام...اگه بشه دوباره میخوا ...

مثلا چطور خوب بود برات گلم چطور میزدی 

کاربریم از بهمن ۱۴۰۱ به دوستم قرض دهده بودم تاپیکاش برا من نیس راجبشون چیزی نمیدونم راجب عمل معده و.... الانم باهاش کات کردم کاربری جدیدشم ندارم ارش سوالتون بپرسم لطفا سوال نپرسین ازم مرسی