1345
1341
عنوان

دیگه خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 262 بازدید | 45 پست

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

خانوادت حمایتت نمیکنن ول کنی اون جهنمو ؟

خانوادم مخالف بودن قبل ازدواج خودم کردم .اگه بگم کتک میزنن قیامت میشه ولی نمیتونم بگم بابام خیلی ناراحت میشه دوس ندارم ناراحتشون کنم

1350
خانوادم مخالف بودن قبل ازدواج خودم کردم .اگه بگم کتک میزنن قیامت میشه ولی نمیتونم بگم بابام خیلی نار ...

اشتباه نکن حتما بهشون بگو،بابات زن نیست که ناراحت باشی یا حرکتی میزنه اون شوهره نفهمت میفهمه بی کس وکار نیستی ،تورررو خدااااا نمون ب کتک خوردن من زجر میکشم زنایی رو میبینم که ب حقوق خودشون واقف نیستن ک باهاشون بلانسبت عین حیوون رفتار میشه ،دوروز دیگه بچه پس میندازی اونم نابود میکنی ،این بشر دستش هرز شده درست نمیشه دندون لقو بکن بنداز دور

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه دختر دارم شاه نداره 😍👸
اشتباه نکن بلانسبت مگه حیوونی بزنتت خونه بابات باشی بلاتکلیف ازاین زندگی بهتره

کاش ولم میکرد میرف میگه باید بسوزی و بسازی تو دادگاه هم کاری نمیشه کرد دوست و رفیق زیاد داره طلاقم نمیده 

کاش ولم میکرد میرف میگه باید بسوزی و بسازی تو دادگاه هم کاری نمیشه کرد دوست و رفیق زیاد داره طلاقم ن ...

همین دست بزنش می تونه یه مدرک برای طلاقت باشه فقط باید بتونی ثابتش کنی

خیلی زرنگه همه رو دور میزنه اگه نتونمطلاق بگیرم خیلی وضع بدتر میشه

یه کم زرنگ باش کم خودتو حقیر نشون بده یه حرکتی کن بفهمه بی دست وپا نیستی اونم داره از همین اخلاقت سو استفاده می کنه مگه تو بی کس وکاری؟

حتی الان بم گف خیلی زشتی هیشکی نگاتم نمیکنه وقتی دیدمت آرایش خیلی کرده بودی چهره خودت مشخص نبود

داره دقیقا اعتماد به نفستو کور می کنه حواست به زندگیت باشه شوهرت از اون هفت خطاس

کاش ولم میکرد میرف میگه باید بسوزی و بسازی تو دادگاه هم کاری نمیشه کرد دوست و رفیق زیاد داره طلاقم ن ...

تا همیشه ک نمبتونه اینکارو بکنه اگه جای کتکات الان هست برو پزشک قانونی،ببینم اونوقت میتونه طلاق نده ،ببین بنظرم خودتم راغب ب رفتن نیستی یه ضرب المثل چینی میگه اگر دل بخواهد هزار راه پیدا میشود اگرنخواهد هزار بهانه،تو الان لای هزارتا بهانه ای...

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه دختر دارم شاه نداره 😍👸
1226
تا همیشه ک نمبتونه اینکارو بکنه اگه جای کتکات الان هست برو پزشک قانونی،ببینم اونوقت میتونه طلاق نده ...

از آینده میترسم اینجا یه جوریه طلاق یه چیز عادی نیس دهن به دهن میچرخه مسخره میشی سرزنش میشی تحقیر میشی کلا دهنت سرویس میشه .

درسته اون از نظر خانوادگی اقتصادی چهره از من سرتره .

دیدی خودت داری خودتو تحقیر می کنی به قیافه و خانواده نیست خودت باید به خودت کمک کنی .اون داره تو رو زیر پا له می کنه

1364