2752
2734
عنوان

بچه ها مژده. حاجت گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 1311 بازدید | 181 پست

بچه ها فروشنده داشه مهاجرت میکرده میگه ارزدن گذاشتم کارام جور شده بود شانس اوردم گوشی دست شوهرم بود سریع پیدا کرد بعد من زنگ زدم گفتم اقا تو رو خدا به کسی نده بیا همین الان معامله کنیم خخخخخ گفت خانم صبح بیاین شوهرم ساعت هشت رفته بود اونجا که افا گفته بود تا یازده وایساده بود ..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خودمم باورم نمیشه اینو گفتم واسه بچه هایی که شک میکنن و شک میاندازن تو دل بچه ها .....دوستان فقط با ...

نماز حاجت بخونيم اول بعد صلواتا رو بفرستيم؟

هميشه از خدا درخواست كنيد،شايد در طالعت نوشته باشد:         روزي اش خواهم كرد،اگر بخواهد.   💜💜💜                                            (تو درخواست هاتون اگه دوست داشتين براي مشكل من يه صلوات ميفرستين؟🌷)وزن در ٢٥بهمن ماه٧٣كيلو😐هدف در ٢٥اسفند٧٠كيلو🙋🏼‍♀️هدف دوم در ٢٥فروردين ٦٧كيلو🙋🏼‍♀️هدف سوم در ٢٥ارديبهشت٦٥كيلو😍
چه سریع ..دوستم امیدوارم با همین سرعت حاجت بگیری

انشاالله.همیشه تسبیخ و صلوات شمارم پیشمه.بیکارم و تنها خونم همسرم دیر میاد گفتم انجام بدم.چون میترسم خدای نکرده یادم بره و شرمنده بشم.همیشه سعی میکنم ختمی رو دسته جمعی برمیوارم در وهله اول نجام بدم

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد
2740
انشاالله.همیشه تسبیخ و صلوات شمارم پیشمه.بیکارم و تنها خونم همسرم دیر میاد گفتم انجام بدم.چون میترسم ...

افرین عزیزم اگه میشه همکاری کن اینجا رو معرفی کن اگه وقت داری اگه من نبودم بچه ها رو لایک کنیم تعداد صلواتها رو بشماریم

من ۳۰۰ تا❤

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi

منم هستم 

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
افرین عزیزم اگه میشه همکاری کن اینجا رو معرفی کن اگه وقت داری اگه من نبودم بچه ها رو لایک کنیم تعداد ...

باشه گلم.چند تا از دوستامو گفتم میان حتما

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد