2733
2739
من قصد دارم امسال بخونم نه سخت نیست یک ترم غیر حضوری ازمون میدی اگه پیام نور نخوندی دانشگاه یکم درس ...

دقیقا چه شکلیه؟غیر حضوری و بدون آزمون نیست؟

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من قصد دارم امسال بخونم نه سخت نیست یک ترم غیر حضوری ازمون میدی اگه پیام نور نخوندی دانشگاه یکم درس ...

آخه اون رشته ای که من میخام فقط تهران داره. یعنی ظرفیتش کمه دیگه. 

راستی کنکورش رقابتیه یا هر کی حد مجاز بیاره قبوله؟؟

نه من تو پیام نور نخوندم

2742

یه دوره سوالات سال قبل و بگیر بخون تا اشنا بشی با نحوه سوال دادن تا بتونی موفق بشی تو پیام نور باید کل کتاب و بلد باشی نباید نکات کلیدی رو فقط بخونی چون تست هست متفاوته با تشریحی نحوه خوندنش گاهی حتی از زیر عکسم بهت سوال میده یا میبینی یه سوال دو تا جواب درست داره اما هدف اون کلمه ای هست که اول تو کتاب اومده 

دقیقا چه شکلیه؟غیر حضوری و بدون آزمون نیست؟

نه همه دروس کلاس داره غیر از بعضی چیزا مثل اخلاق و قانون اساسی و تنظیم و ... این دروس عمومی که اصلا نیازی به تدریس نداره بدون ازمون که نیست عزیزم مگه میشه باید ازمون بدی 

2740
یه دوره سوالات سال قبل و بگیر بخون تا اشنا بشی با نحوه سوال دادن تا بتونی موفق بشی تو پیام نور باید ...

از خود کتاب سوال میدن یا سوالاشو سخت تر میکنن. واقعیتش من فوق لیسانس یه رشته دیگه از یه دانشگاه معروف دارم مثلا😢😢 ولی اون به دردم نخورد و تو کارم به فوق لیسانس اینی که میخام بخونم نیاز دارم. برای همین خیلی خیلی مهمه برام که قبول شم😔😔😔

نه همه دروس کلاس داره غیر از بعضی چیزا مثل اخلاق و قانون اساسی و تنظیم و ... این دروس عمومی که اصلا ...

ممنون،هیچ اطلاعی نداشتم.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

اما سطح علمیش این دانشگاه بالاست یعنی اکثر کسایی که تو پیام نور هستن اهل درس خوندن هستن خیلی و مدرکشم خیلی معتبره خارج از کشور هم یکی از دانشگاه های معتبر هست البته اگه دانشگاه شهر های بزرگ باشی 

از خود کتاب سوال میدن یا سوالاشو سخت تر میکنن. واقعیتش من فوق لیسانس یه رشته دیگه از یه دانشگاه معرو ...

ببین یه دوره تست هاش رو بگیر بخون میفهمی اگه بلد باشی بخونی خیلی راحت میشه واست soalatpnu وارد این سایت شو رو خود سایت دانشگاه هم هست pnu.ac.ir این تمام نمونه سوالات و داره دانلود کن

2706