1608
1605
عنوان

شوهرم😥

| مشاهده متن کامل بحث + 1470 بازدید | 96 پست

تخفیفهای مراکز سلامتی و پزشکی رو از اینجا بگیرید

خب من میرم بیرون حس میکنم بقیه خوشتیپ هستن جلو چشم شوهرم 🙄

این دیگه بستگی به اعتقادات و غیرت شما و همسرتون داره 

آگه که از این نظر مشکلی ندارین خب احتمالا سلیقه همسرتون متفاوته وگرنه همسرتون روی شما حساس هستن و غیرتی میشن شما این مانتوهای جلو باز و بپوشید 

ظاهر مهم هست ولی دل همسرتون مهم تره

﷽ 🌸🌸 🌸 آقا     هستم🌸 🌸 🌸    صبورانه در انتظارزمان بمان ! هر چیز در زمان خودش ر خ میدهد..باغبان حتی اگر  باغش را غرق آب كند ،درختانخارج از فصل خود میوه نمیدهند
1522
باهاش کنار اومدی خوبه 

حق با توعه عزیزم. یه جوری بهش بفهمون ولی جیغ و داد نکن. من اولا یکی دوبار گفت قشنگ نیست این یا اون (خیلی کوتاه بودن یا تنگ، البته من 47 کیلو بودم اونموقع الان دیگه تنگ و کوتاه نمیپوشم.) می گفتم مهم نیست برام، میخوام  

میشه لطفاً برام دعا کنید، یه مشکل پیچیده ی خانوادگی دارم و اینکه میخوام مامان شم. مرسی
به من میگه برو فلان پاساژ مانتو اومده بگیر میرم مغازه ای که گفته .طرف دوتا مانتو میاره میگه اقا گفته ...

چه عالی 

دمش گرمه ها   

﷽ 🌸🌸 🌸 آقا     هستم🌸 🌸 🌸    صبورانه در انتظارزمان بمان ! هر چیز در زمان خودش ر خ میدهد..باغبان حتی اگر  باغش را غرق آب كند ،درختانخارج از فصل خود میوه نمیدهند
این دیگه بستگی به اعتقادات و غیرت شما و همسرتون داره  آگه که از این نظر مشکلی ندارین خب احتمال ...

من منظورم جلو باز نبود خودم هم خوشم نمیاد 

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
من یه بار رفتم برا خودم لباس خواب گرفتم قیچی رو برداشت خورد خوردش کرد گفت فقط اونی که حودم میگم .خیل ...

این دیگه خیلی حساسه 

طبیعی نیست

1615
اگه مردد یه کم انسانیت داشته باشه با یه کم نازو عشوه جوره. ولی بعضیاشون واقعن خرن

مشکل همین‌جاست دیگه دوست عزیز که رو حساب اینکه مرد هستن و همه چیز به نفعشونه انسانیت ندارن اکثراََ.... 

خدای من                                                                اندوه میباره ولی خوبم...                                            چون ناامیدی از تو تسکین نیست....                           وقتی تو رو دارم تو هر لحظه....                                   قلبم از این همه اندوه، غمگین نیست.... 
من منظورم جلو باز نبود خودم هم خوشم نمیاد 

خب یه سری مانتو ها هستن نه زیاد کوتاه هستن نه چسبان و نه استینشون کوتاهه و نه جلو باز 

آگه از این مدل ها هست و ایشون موافقت نمیکنن خب شاید لج کرده و شایدم بد سلیقه هستن

1523
ولی من میگم کشیده به باباش

نمیدونم چی بگم خب سلایق متفاوته نمیشه که هرچی رو اون تعیین کنه براتون 

نمیدونم چی بگم خب سلایق متفاوته نمیشه که هرچی رو اون تعیین کنه براتون 

اولای زندگیمون خیلی داغونتر بود هر جا میرفتم باید بهش میگفتم حتی راننده هم داده بود بهم خودمم نمیگفتم اون گزارش میداد ولی رفتیم دکتر خوب شد.همه میگفتن اخه تحفه مگه فقط تو زن داری. الان فقط به لباسام یه چیزای کوچیک گیر میده

مشکلش فقط با مانتوعه چیزهای دیگه ایراد نمیگیره .روسری اینا هر چی بگیرم هیچی نمیگه 

عزیزم من روسری رو نگفتم

همون مانتو رو میگم برو اونجوری بخر

الهی! بیزارم از طاعتی که مرا به عجب آورد. مبارک معصیتی که مرا به عذر آورد. خواجه عبدالله انصاری
1611